SALF "GULIWER" - strona nieoficjalna

  •        
Strona klubowa

TOP Strzelców SALF "GULIWER"


Po 8 edycjach

Bajgierowicz Łukasz (PCOW)

159

Zipser Jakub ( Pogotowie Rat.)

137

Jurecki Krzysztof (Kobo/La Passione/APROD/Argo-Tech/APROD)

110

Rędzio Rafał (Biuro Plus/Ford/Biuro+)

105

Kurkiewicz Dominik (PCOW)

86

Pławiak Andrzej (AWKS Nisko/Pog.Rat./Argo-Tech)

86

Młynarczyk Piotr (PCOW/Argo-Tech)

85

Rybicki Łukasz (Opel Samko/ Ford/PCOW)

81

Kaczmarczyk Paweł (Ford MHM/Thoni Alutec)

78

Szuba Czesław (FT/Gumisie/Karo/Apollo/Suchy Tynk)

72

Orliński Jacek (Argo-Tech)

71

Ziemiański Bartłomiej (Kobo/La Passione/APROD)

71

Szelest Jarosław (Kobo/WobiStal/B+/GzPFCCH/ArgoTech/Sami Swoi/Biuro+)

70

Budziło Damian (Febrisan)

67

Kasak Damian (Biuro Plus/APROD/Monika Bus)

65

Młynarski Paweł (PCOW Markov)

63

Partyka Michał (Biuro Plus/APROD)

63

Dybka Patryk (Argo-Tech)

60

Paterek Łukasz (Kobo/La Passione/APROD)

60

Wożny Tomasz (AWKS Nisko/Argo-Tech)

60

Haliniak Grzegorz (Opel/Ford/APROD)

59

Tarka Kamil (Tryumf/Opel/Ford)

59

Balmas Rafał (PCOW Markov)

53

Młynarski Grzegorz (PCOW Markov)

52

Dybka Daniel (Argo-Tech)

49

Gardy Piotr (PCOW)

49

Nowak Mateusz (Opel Samko/Ford/Thoni Alutec)

49

Telka Tomasz (Monika Bus)

48

Góreczny Janusz (Opel Samko/Ford)

46

Stręciwilk Łukasz (GMM/Biuro +/Monika Bus/Thoni Alutec)

46

Flis Mariusz (Fuzja Team/AWKS)

45

Gromadzki Andrzej (Cell-Fast/AWKS/APROD)

45

Garbacz Kamil (La Passione/APROD/Thoni Alutec)

42

Sławek Konrad (Gumisie/Febrisan/Karo/Apollo/APROD)

42

Bajek Mirosław (Paraliż/Argo-Tech)

41

Chramęga Tomasz (Argo-Tech/Sami Swoi/Biuro+)

41

Sudoł Rafał (FC Paraliż/Argo-Tech)

40

Melnik Arkadiusz (Gumisie/Karo/Apollo)

39

Skupień Marcin (Argo-Tech)

39

Jarosz Artur (Drink Team/Sami Swoi/Biuro+)

38

Buczek Jacek (Pogotowie Rat.)

37

Chmiel Krzysztof (Cell-Fast/GzPFCCH/Monika Bus)

37

Brymora Krzysztof (Gumisie/Karo)

36

Mroczek Dawid (PCOW Markov)

36

Zelek Adam (FC Paraliż)

36

Garbacz Mariusz (LE/Biuro +/Magiczne Pazury)

35

Adamski Mateusz (GzPFCCH/Sami Swoi/Biuro+)

34

Tuzim Tomasz (Leasing-Experts/Gumisie/Karo/Pog.Rat.)

34

Korzonek Karol (PCOW)

32

Stec Adam (Opel Samko/Ford)

32

Pintal Grzegorz (Argo-Tech)

31

Tabaka Krystian (Kobo PGD/ La Passione/Sami Swoi/Biuro+)

30

Stajniak Paweł (Fuzja Team/Gumisie/Karo/Monika Bus)

29

Masternak Marcin (Tryumf/ 7 Team)

28

Ziółkowski Paweł (GzPFCCH)

28

Rusak Mariusz (Opel Samko/Ford/Thoni Alutec)

27

Bednarz Paweł (Kobo/La Passione/APROD)

26

Dołgań Dariusz (Opel Samko/Ford)

25

Moskal Daniel (Cell-Fast)

25

Chmura Waldemar (Febrisan)

24

Sierant Piotr (PCOW Markov)

24

Łojek Grzegorz (Pogotowie Rat.)

23

Zając Przemysław (Febrisan)

23

Kośmider Andrzej (AWKS)

22

Naprawa Mateusz (FC Paraliż)

22

Rędzio Łukasz (Wobi-Stal/ Biuro +)

22

Armata Piotr (Tryumf/GzPFCCH/Sami Swoi)

21

Bąk Mariusz (PCOW Markov)

21

Olko Grzegorz (Cell-Fast/GzPFCCH/Sami Swoi)

21

Reguła Jarosław (GzPFCCH)

21

Sobiło Piotr (Ford/Thoni Alutec)

21

Sroka Paweł (Sami Swoi)

21

Krasoń Dawid (Monika Bus)

20

Miętus Tomasz (FC Chaos GzP/Biuro+)

20

Ryński Bartłomiej (PCOW)

20

Tarkowski Remigiusz (FC Chaos GzP)

20

Tokarski Konrad (Biuro Plus/Ford MHM)

20

Bartnik Tomasz (Ford MHM)

19

Kantor Tadeusz (Wobi-Stal/Biuro +)

19

Ryfczyński Ernest (Cell-Fast)

19

Puka Mirosław (Tryumf)

18

Samko Wojciech (GMM/Pogotowie Rat./Straż Pożarna)

18

Socha Łukasz (Argo-Tech)

18

Sudoł Kamil (FC Paraliż)

18

Cupak Juliusz (Monika Bus)

17

Kusiński Łukasz (GzPFCCH/Sami Swoi/Biuro+)

17

Szewc Tomasz (Cell-Fast)

17

Drozd Marek (Argo-Tech/Thoni Alutec)

16

Maczuga Krzysztof (FC Paraliż)

16

Muc Kacper (LE/ 7 Team/Magiczne Pazury)

16

Pikor Arkadiusz (FC Chaos GzP/Apollo)

16

Skiba Piotr (Kobo/La Passione/APROD/Ford/ APROD)

16

Warzocha Kamil (Febrisan)

16

Butryn Piotr (Wobi-Stal/Biuro Plus/Ford)

15

Kuliński Paweł (GMM/ Biuro +/Straż Pożarna)

15

Mudy Dariusz (Kida)

15

Słowik Grzegorz (Kobo/La Passione/APROD)

15

Stępniowski Tomasz (Argo-Tech)

15

Tabor Krzysztof (Wobi-Stal/Biuro +)

15

Zaguła Bartłomiej (AWKS)

15

Bajgierowicz Witold (PCOW)

14

Budziło Dariusz (Febrisan)

14

Chorzępa Rafał (LE/7 Team/Magiczne Pazury)

14

Golec Krzysztof (FT/Gumisie/Karo/Apollo)

14

Puzio Albert (AWKS)

14

Róg Piotr (Opel/Karo/Monika Bus)

14

Żołopa Robert (Vitrum Team)

14

Buczek Kacper (Pogotowie Rat.)

13

Chruścicki Krzysztof (Cell-Fast)

13

Drzymała Dariusz (Argo-Tech)

13

Golarz Mateusz (Wobi-Stal/Biuro +)

13

Maślach Paweł (PCOW Markov)

13

Bąk Krystian (GMM/Pogotowie Rat./Straż Pożarna)

12

Ossoliński Krzysztof (AWKS)

12

Rybak Paweł (Wobi-Stal/Biuro +)

12

Szewc Paweł (Tryumf/Karo)

12

Brud Wojciech (Argo-Tech)

11

Hawrylak Krzysztof (Ford MHM)

11

Paterek Damian (Cell-Fast/APROD)

11

Płoszaj Damian (Febrisan)

11

Szawan Michał (Argo-Tech)

11

Wierny Krzysztof (PCOW)

11

Bęben Łukasz (Vitrum Team)

10

Hara Aleksander (LE)

10

Kosiorowski Karol (FT/Suchy Tynk)

10

Kozioł Łukasz (Leasing-Experts)

10

Maksimek Marcin (GzPFCCH)

10

Malinowski Marek (Monika Bus)

10

Myszka Mariusz (Opel Samko/AWKS/Thoni Alutec)

10

Zając Artur (Febrisan)

10

Błażejowicz Dawid (Pogotowie Rat.)

9

Buczek Jakub (Pogotowie Rat.)

9

Golik Damian (La Passione)

9

Herdzik Damian (Monika Bus)

9

Kotwica Patryk (Ford MHM)

9

Kruk Adam (Kida/ 7 Team/Magiczne Pazury/Pog Rat.)

9

Łyp Mateusz (Tryumf)

9

Reichert Mirosław (FT/Gumisie/Karo)

9

Soboń Kamil (AWKS Nisko)

9

Stasiak Witold (Argo-Tech)

9

Strażan Tomasz (Apollo)

9

Turek Piotr (PCOW Markov)

9

Wierzbicki Wojciech (Vitrum Team))

9

Bąk Kamil (Straż Pożarna)

8

Ciak Bartłomiej (Febrisan/Flotex)

8

Jarosz Robert (ArgoTech)

8

Kumik Mateusz (Pogotowie Rat.)

8

Nowak Patryk (Leasing-Experts/ 7 Team)

8

Rembisz Piotr (Tryumf)

8

Sabat Łukasz (Lider)

8

Sitarz Sebastian (Drink Team)

8

Smoleń Mateusz (AWKS Nisko)

8

Szado Artur (Argo-Tech)

8

Tabaka Łukasz (Sami Swoi/Biuro+)

8

Wawryk Hubert (Cell-Fast)

8

Witas Damian (Fuzja Team/Karo/Apollo)

8

Adamski Grzegorz (Pogotowie Rat./Straż Pożarna)

7

Baran Marcin (Drink Team)

7

Dudziak Piotr (Monika Bus)

7

Fuc Grzegorz (Cell-Fast)

7

Gruszczyk Rafał (Biuro Plus)

7

Hetnar Piotr (AWKS)

7

Kościelski Rafał (Febrisan)

7

Kowalik Marek (GzPFCCH)

7

Kozdra Bogusław (Cell-Fast/ Drink Team)

7

Krawczyk Krzysztof (Pogotowie Rat.)

7

Kruk Mariusz (Kida)

7

Pacholec Łukasz (Argo-Tech)

7

Szado Damian (Pogotowie Rat./PCOW)

7

Szafran Mateusz (FT/Gumisie/Argo-Tech)

7

Ziomek Tomasz (Ford)

7

Chudzio Tomasz (IKEA)

6

Czubat Michał (Opel Samko/Argo-Tech)

6

Kolano Piotr (Tryumf)

6

Kosierb Grzegorz ( GMM/Pogotowie Rat./Straż Pożarna)

6

Kozłowski Damian (La Passione)

6

Kwietniewski Bartłomiej (FT)

6

Marchut Andrzej (Vitrum Team)

6

Mazurek Andrzej (Przystań)

6

Ogonowski Bogdan (Monika Bus)

6

Piziorski Kamil (AWKS)

6

Ramus Paweł (Przystań)

6

Sobiło Wojciech (PCOW Markov)

6

Szabla Bartłomiej (LE/Magiczne Pazury)

6

Ulawski Wojciech (APROD/AWKS/APROD)

6

Wermiński Rafał (GMM/Kida)

6

Wiatrowicz Mateusz (Opel Samko)

6

Wiatrowski Bartłomiej (Febrisan)

6

Wojtak Radosław (Argo-Tech)

6

Wolak Tomasz (FC Paraliż)

6

Wójcik Damian (AWKS)

6

Bieńko Tomasz (Argo-Tech)

5

Buczyński Ignacy (Wobi-Stal)

5

Czekaj Wiktor (Drink Team/Przystań)

5

Drabik Sławomir (Monika Bus)

5

Duma Wojciech (GzPFCCH/Sami Swoi)

5

Gonek Paweł (Kida)

5

Haliniak Krzysztof (Argo-Tech)

5

Iwaszko Leszek (Tryumf/Paraliż)

5

Jabłoński Łukasz (Bez Nazwy/Apollo/Suchy Tynk)

5

Krawiec Robert (GzPFCCH)

5

Lichota Krzysztof (PCOW)

5

Marczak Seweryn (PCOW Markov)

5

Mika Kamil (Argo-Tech)

5

Ozga Robert (Fuzja Team/ Gumisie/Karo)

5

Sałek Paweł (Wobi-Stal/La Passione)

5

Socha Dawid (AWKS))

5

Śnios Piotr (Monika Bus)

5

Świeca Jacek (Kida)

5

Wąsacz Grzegorz (FC Paraliż)

5

Zamojcin Maciej (GMM/Straż Pożarna)

5

Bajgierowicz Adam (PCOW)

4

Bąk Paweł (GMM/Kida)

4

Bednarczyk Tomasz (Vitrum Team)

4

Bis Waldemar (Febrisan)

4

Błażejewski Tomasz (Bez Nazwy)

4

Błażejowicz Kamil (GMM/Pogotowie Rat.)

4

Cwanek Mateusz (PCOW Markov)

4

Domański Michał (Argo-Tech)

4

Duliban Arkadiusz (FC Chaos GzP)

4

Guzik Rafał (LE/ 7 Team)

4

Jasnosz Konrad (FT)

4

Kaczyński Marek (PCOW Markov)

4

Kocielski Dariusz (Cell-Fast)

4

Łupikarz Tomasz (Pogotowie Rat.)

4

Nowakowski Maciej (Magiczne Pazury)

4

Oczkowski Paweł (Argo-Tech)

4

Oraczewski Piotr (Drink Team)

4

Pająk Przemysław (GMM/PCOW Markov)

4

Paterek Krzysztof (FC Chaos GzP)

4

Pięta Piotr (Przystań)

4

Przybysz Grzegorz (IKEA)

4

Rej Krzysztof (GzPFCCH)

4

Smycz Jacek (Straż Pożarna)

4

Ślepecki Marek (Przystań)

4

Uberman Michał (PCOW Markov)

4

Wańkowicz Tomasz (AWKS)

4

Banach Konrad (Febrisan)

3

Bąk Sławomir (GMM/Straż Pożarna)

3

Bielecki Marcin (Tryumf)

3

Brud Tomasz (Argo-Tech)

3

Brzuchnalski Marek (Pogotowie Rat.)

3

Buczek Rafał (Magiczne Pazury)

3

Dobrzyński Mateusz (La Passione)

3

Drzymała Patryk (Pogotowie Rat.)

3

Fila Sławomir (GzPFCCH)

3

Flis Tomasz (Paraliż/Vitrum Team)

3

Gietka Mateusz (FC Paraliż)

3

Gorczyca Łukasz (GzPFCCH)

3

Kołodziej Tomasz (Tryumf)

3

Kotliński Marcin (Apollo)

3

Kredens Piotr (Tryumf)

3

Kurzyna Dawid (Vitrum Team)

3

Kutyła Konrad (PCOW)

3

Łebski Robert (Solbet StW)

3

Mazur Krzysztof (FT)

3

Mruk Tomasz (Monika Bus)

3

Niszczota Konrad (Drink Team)

3

Piela Rafał (Febrisan)

3

Pysz Paweł (Kobo PGD)

3

Rejzerewicz Marcin (Paraliż/Febrisan)

3

Rzeźnik Andrzej (Opel )

3

Sudoł Mateusz (Lider)

3

Szewc Bartłomiej (Flotex)

3

Turek Robert (PCOW Markov)

3

Wojtanowicz Piotr (APROD)

3

Woźniak Marcin (Febrisan)

3

Bednarz Paweł (Febrisan)

2

Brzyski Piotr (Przystań)

2

Butryn Marcin (Argo-Tech)

2

Chudzik Jakub (Drink Team)

2

Chwieja Mariusz (Straż Pożarna)

2

Dąbek Piotr (Febrisan)

2

Doliński Kacper (Suchy Tynk)

2

Figat Damian (Cell-Fast)

2

Goch Mariusz (Wobi-Stal)

2

Górski Wojciech (Kida)

2

Hapak Jarosław (Kida)

2

Koczwara Robert (Ford MHM)

2

Kramek Piotr (Gumisie/Karo)

2

Kurkiewicz Paweł (GMM)

2

Ląd Dawid (Biuro +)

2

Ligaj Tomasz (Bez Nazwy/Drink Team)

2

Maślanka Konrad (Thoni Alutec)

2

Micek Maciej (Febrisan)

2

Mikoś Krzysztof (Biuro Plus)

2

Nowak Piotr (Kida)

2

Oleszek Tomasz (Febrisan)

2

Olszowy Patryk (Magiczne Pazury)

2

Pietroniec Witold (Przystań)

2

Pietrzyk Artur (AWKS Nisko)

2

Piskorowski Przemysław (Gentleman Moda Męska)

2

Podraza Przemysław (Kobo PGD)

2

Puka Tomasz (Kida)

2

Rejzer Marek (Monika Bus)

2

Sala Jakub (Sami Swoi/Biuro+)

2

Socha Piotr (Solbet StW)

2

Sudoł Patryk (Tryumf)

2

Szewc Przemysław (Tryumf)

2

Szoja Michał (Argo-Tech)

2

Szpojnarowicz Łukasz (Tryumf)

2

Szuba Karol (Apollo)

2

Ulawski Daniel (AWKS)

2

Weber Tomasz (Sami Swoi)

2

Węglarz Adrian (Flotex)

2

Wójcik Mariusz (AWKS)

2

Ziemiański Tomasz (La Passione/APROD)

2

Żelichowski Maciej (Siódemka Team)

2

Żóraw Michał (Solbet StW)

2

Bakalarczyk Paweł (Flotex)

1

Bąk Bartłomiej (Straż Pożarna)

1

Bąk Kamil (Vitrum Team)

1

Bednarczyk Bartłomiej (Karo)

1

Bednarz Jakub (APROD)

1

Bednarz Maciej (Kida)

1

Bednarz Marcin (Siódemka Team)

1

Bielecki Michał (Flotex)

1

Brodka Radosław (Karo)

1

Brzyski Radosław (Suchy Tynk)

1

Buda Sebastian (FC Chaos GzP)

1

Butryn Jarosław (Wobi-Stal)

1

Całka Dariusz (Tryumf)

1

Czerwonka Łukasz (Drink Team)

1

Czyż Paweł (AWKS)

1

Ćwik Michał (Drink Team)

1

Drąg Łukasz (AWKS Nisko)

1

Dudek Krzysztof (IKEA)

1

Dul Rafał (Bez Nazwy) 

1

Furman Robert (Solbet StW)

1

Gajewski Tomasz (Kida)

1

Grabowski Krystian (Thoni Alutec)

1

Jachura Michał (Argo-Tech)

1

Kaplita Sławomir (GzPFcCH)

1

Kordas Paweł (Kida)

1

Korzonek Marcin (Gentleman Moda Męska)

1

Kosior Mateusz (Cell-Fast)

1

Kosior Paweł (Wobi-Stal)

1

Lebioda Artur (Opel)

1

Lewiński Marcin (Cell-Fast)

1

Ładziak Kamil (Suchy Tynk)

1

Małek Konrad (Febrisan)

1

Małkiewicz Jakub (Monika Bus)

1

Marchwiany Marcin (Przystań)

1

Maziarz Kazimierz (Cell-Fast)

1

Misiak Bartłomiej (Flotex)

1

Mścisz Kamil (Flotex)

1

Mucha Wojciech (Paraliż)

1

Niemiec Paweł (Pogotowie Rat.)

1

Niemiec Piotr (AWKS)

1

Nosal Jacek (Suchy Tynk)

1

Oskroba Szymon (Kida)

1

Ossowski Janusz (Bez Nazwy)

1

Pacholec Przemysław (Wobi-Stal)

1

Pardyak Mirosław (FC Paraliż)

1

Penc Tomasz (Pogot.Rat.)

1

Pęzioł Marek (Kida)

1

Polowski Marcin (Monika Bus)

1

Puzio Krzysztof (Drink Team)

1

Rak Mateusz (Kida)

1

Robak Damian (Straż Pożarna)

1

Rychel Tomasz (PCOW)

1

Rychlak Wojciech (Suchy Tynk)

1

Sabat Wojciech (Lider)

1

Sędek Paweł (Cell-Fast)

1

Sienkiewicz Robert (Pogotowie Rat.)

1

Skrzypek Hubert (FC Paraliż)

1

Smoleń Przemysław (FC Paraliż)

1

Soroka Waldemar (Magiczne Pazury)

1

Stelmach Dawid (Argo-Tech)

1

Stelmach Radosław (Pogotowie Rat.)

1

Stępień Jarosław (AWKS Nisko)

1

Szafraniec Filip (Vitrum Team)

1

Szczygieł Paweł (Febrisan)

1

Sztaba Mateusz (Magiczne Pazury)

1

Szuba Kamil (Fuzja Team)

1

Tomczyk Hubert (Lider)

1

Tomczyk Krystian (Kobo PGD)

1

Tur Rafał (FC Chaos GzP)

1

Wojciechowski Krzysztof (Kida)

1

Znojkowicz Łukasz (Drink Team)

1

Zybura Michał (Lider)

1

Żak Artur (Vitrum Team)

1

SALF Guliwer

 

 

Logowanie

Lubią nas

 

 

 

Pogoda

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 83, wczoraj: 425
ogółem: 836 573

statystyki szczegółowe