SALF "GULIWER" - strona nieoficjalna

  •        
Strona klubowa

Historia SALF

Klasyfikacja "medalowa"

(po 8 edycjach)

Lp

Nazwa drużyny

Pkt

1 m

2 m

3 m

4 m

1

PCOW Markov

32

4

1

2

 

2

Ford MHM

26

2

3

1

 

3

APROD

15

2

 

1

2

4

Argo-Tech

9,5

 

2

 

3

5

Monika Bus

5

 

1

 

2

6

Biuro Plus

4

 

 

2

 

 

Gzp & FC Chaos

4.5

 

1

 

1

 

AWKS Nisko

2

 

 

1

 

9

FC Paraliż

2

 

 

1

 



Puchar Pocieszenia1m - 6 ptk , 2m - 4 ptk, 3m - 2 ptk, 4m - 0,5 ptk

Lp

Nazwa drużyny

PP

1

AWKS Nisko

1

 

Cell-Fast

1

 

Gumisie

1

 

Leasing-Experts

1



1 Edycja SALF - jesień 2014 r

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Opel Samko 
2. FC Chaos & GzP 
3. PCOW Markov
4. Kobo PGD

Najlepszy strzelec :

1. Adam ZELEK ( FC Paraliż) - 21 
2. Jacek ORLIŃSKi (Argo-Tech) - 17 
3. Paweł BALMAS (PCOW Markov) - 16 
    Jakub ZIPSER (Pogotowie Ratunkowe) 

Najlepszy zawodnik: 

Kamil TARKA ( Tryumf) 

Najlepszy bramkarz:

Seweryn MARCZAK (PCOW Markov) 

Puchar Pocieszenia:

Cell-Fast

 

Opel Samko: Andrzej Rzeźnik, Robert Koczwara, Mateusz Wiatrowicz, Michał Czubat, Janusz Góreczny, Mariusz Rusak, Łukasz Rybicki, Grzegorz Haliniak, Mateusz Nowak, Dariusz Dołgań, Marcin Gozdalski, Adam Stec, Krzysztof Hawrylak, Mariusz Myszka

FC Chaos & GzP : Rafał Malon, Marek Kowalik, Paweł Ziółkowski, Arkadiusz Pikor, Rafał Tur, Krzysztof Rej, Marcin Maksimek, Arkadiusz Duliban, Grzegorz Staszowski, Remigiusz Tarkowski, Sebastian Buda, Tomasz Miętus, Krzysztof Paterek, Jarosław Reguła

PCOW Markov: Seweryn Marczak, Mariusz Bąk, Paweł Maślach, Krzysztof Wierny, Witold Bajgierowicz, Adam Bajgierowicz, Paweł Młynarski, Grzegorz Młynarski, Mateusz Cwanek, Piotr Turek, Robert Turek, Rafał Balmas, Michał Uberman, Marek Kaczyński


 

 

2 Edycja SALF -  wiosna 2015 r

 

Klasyfikacja końcowa:

1. La Passione
2. Argo-Tech
3. Opel Samko
4. GzP & FC Chaos

Najlepszy strzelec :

1. Jacek ORLIŃSKi (Argo-Tech) - 29
2. Janusz GÓRECZNY (Opel Samko) - 22
3. Rafał RĘDZIO (Wobi-Stal) - 22 

Najlepszy zawodnik: 

Krystian TABAKA (La Passione)

Najlepszy bramkarz:

Konrad BEDNARZ (La Passione)

Puchar Pocieszenia:

Leasing-Experts

 

La Passione: Konrad Bednarz, Paweł Bednarz, Dariusz Dzik, Krzysztof Jurecki, Krystian Tabaka, Bartłomiej Ziemiański, Kamil Garbacz, Łukasz Paterek, Piotr Skiba, Grzegorz Słowik, Damian Kozłowski, Jakub Golik, Przemysław Podraza

Argo-Tech: Michał Jachura, Tomasz Kozłowski, Tomasz Brud, Witold Stasiak, Radosław Wojtak, Grzegorz Pintal , Wojciech Brud, Michał Domański, Jacek Orliński, Tomasz Stępniowski, Marcin Skupień, Daniel Dybka, Patryk Dybka, Marek Drozd

Opel Samko: Andrzej Rzeźnik, Robert Koczwara, Mateusz Wiatrowicz, Mariusz Rusak, Krzysztof Hawrylak, Grzegorz Haliniak, Artur Lebioda, Michał Czubat, Dariusz Dołgań, Adam Stec, Mateusz Nowak, Janusz Góreczny, Łukasz Rybicki


 

 

3 Edycja SALF -  jesień 2015 r

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Opel Samko
2. PCOW Markov
3. AWKS Nisko
4. La Passione

Najlepszy strzelec :

1. Krzysztof JURECKI (La Passione) - 25
2. Krzysztof BRYMORA (Gumisie) - 25
3. Patryk DYBKA (Argo-Tech) - 25

Najlepszy zawodnik: 

Mirosław BAJEK (FC Paraliż)

Najlepszy bramkarz:

Daniel ULAWSKI (AWKS Nisko)

Puchar Pocieszenia:

Gumisie
 

Opel Samko: Andrzej Rzeźnik, Robert Koczwara, Mariusz Rusak, Krzysztof Hawrylak, Grzegorz Haliniak, Michał Czubat, Dariusz Dołgań, Adam Stec, Mateusz Nowak, Janusz Góreczny, Łukasz Rybicki, Wojciech Grzesiuk, Kamil Tarka, Piotr Róg.

PCOW Markov: Seweryn Marczak, Mariusz Bąk, Krzysztof Wierny, Witold Bajgierowicz, Adam Bajgierowicz, Paweł Młynarski, Mateusz Cwanek, Piotr Turek, Robert Turek, Rafał Balmas, Marek Kaczyński, Piotr Gardy, Dominik Kurkiewicz, Piotr Sierant.

AWKS Nisko: Daniel Ulawski, Artur Pietrzyk, Tomasz Woźny, Andrzej Kośmider, Andrzej Pławiak, Krzysztof Ossoliński, Dawid Socha, Albert Puzio, Paweł Czyż, Marcin Madej, Kamil Soboń, Kamil Piziorski, Mariusz Wójcik, Mariusz Flis. 


 

4 Edycja SALF -  wiosna 2016 r

 

Klasyfikacja końcowa:

1. PCOW Markov
2. Ford
3. FC Paraliż
4. Argo-Tech

Najlepszy strzelec :

1. Łukasz BAJGIEROWICZ (PCOW Markov) - 32
2. Rafał RĘDZIO (Biuro Plus) - 22
3. Damian BUDZIŁO (Febrisan) - 15

Najlepszy zawodnik: 

Łukasz BAJGIEROWICZ (PCOW Markov)

Najlepszy bramkarz:

Seweryn MARCZAK (PCOW Markov) 

Puchar Pocieszenia:

AWKS Nisko
 

PCOW Markov: Seweryn Marczak, Mariusz Bąk, Krzysztof Wierny, Witold Bajgierowicz, Adam Bajgierowicz, Grzegorz Młynarski, Mateusz Cwanek, Konrad Kutyła, Robert Turek, Rafał Balmas, Łukasz Bajgierowicz, Piotr Gardy, Dominik Kurkiewicz, Piotr Sierant.

Ford: Wojciech Grzesiuk, Robert Koczwara, Mariusz Rusak, Krzysztof Hawrylak, Grzegorz Haliniak, Michał Czubat, Dariusz Dołgań, Adam Stec, Mateusz Nowak, Janusz Góreczny, Łukasz Rybicki, Kamil Tarka, Artur Lebioda.

FC Paraliż: Mirosław Pardyak, Tomasz Wolak, Krzysztof Maczuga, Rafał Sudoł, Kamil Sudoł, Marcin Rejzerewicz, Mateusz Naprawa, Mateusz Gietka, Mateusz Smoleń, Albert Puzio, Wojciech Mucha, Adam Zelek, Grzegorz Wąsacz, Mirosław Bajek.


 

5 Edycja SALF - jesień 2016 r

 

Klasyfikacja końcowa:

1. PCOW Markov
2. Ford MH Motors
3. Biuro Plus
4. Argo-Tech

Najlepszy strzelec :

1. Piotr MŁYNARCZYK (PCOW Markov) - 46
2. Łukasz BAJGIEROWICZ (PCOW Markov) - 27
3. Damian BUDZIŁO (Febrisan) - 24

Najlepszy zawodnik: 

Piotr MŁYNARCZYK (PCOW Markov)

Najlepszy bramkarz:

nie wybrano

Puchar Pocieszenia:

nie rozgrywano

PCOW Markov: Seweryn Marczak, Mariusz Bąk, Witold Bajgierowicz, Adam Bajgierowicz, Grzegorz Młynarski, Robert Turek, Rafał Balmas, Łukasz Bajgierowicz, Piotr Gardy, Dominik Kurkiewicz, Piotr Sierant, Paweł Młynarski, Krzysztof Lichota, Piotr Młynarczyk.

Ford MHM: Wojciech Grzesiuk, Robert Koczwara, Mariusz Rusak, Grzegorz Haliniak, Michał Czubat, Dariusz Dołgań, Adam Stec, Mateusz Nowak, Łukasz Rybicki, Kamil Tarka, Paweł Kaczmarczyk, Tomasz Ziomek, Partyk Kotwica, Tomasz Bartnik.

Biuro Plus: Przemysław Pacholec, Łukasz Rędzio, Tadeusz Kantor, Paweł Rybak, Paweł Kuliński, Mariusz Garbacz, Rafał Gruszczyk, Łukasz Stręciwilk, Jakub Sala, Damian Biały,  Michał Partyka, Mateusz Golarz, Piotr Butryn, Damian Kasak, Rafał Rędzio.


 

 

6 Edycja SALF - wiosna 2017 r

 

 

Klasyfikacja końcowa:

1. APROD
2. Argo-Tech
3. PCOW Markov
4. Monika Bus

Najlepszy strzelec :

1. Dawid MROCZEK (PCOW Markov) - 36
2. Jakub ZIPSER (Pogotowie Ratunkowe Solidarność) - 34
3. Damian KASAK (APROD) - 25

Najlepszy zawodnik: 

Damian KASAK (APROD)

Najlepszy bramkarz:

Konrad BEDNARZ (APROD)

Puchar Pocieszenia:

nie rozgrywano

APROD: Konrad Bednarz, Paweł Bednarz, Krzysztof Jurecki, Andrzej Gromadzki, Bartłomiej Ziemiański, Tomasz Ziemiański, Łukasz Paterek, Damian Paterek, Wojciech Ulawski, Grzegorz Słowik, Grzegorz Czarnecki, Kamil Garbacz.

Argo-Tech: Michał Jachura, Tomasz Brud, Wojciech Brud, Tomasz Stępniowski, Michał Szawan, Marcin Butryn, Grzegorz Pintal, Piotr Młynarczyk, Marcin Skupień, Dariusz Drzymała, Daniel Dybka, Tomasz Woźny, Michał Czubat, Krzysztof Haliniak, Dawid Stelmach.

PCOW Markov: Seweryn Marczak, Mariusz Bąk, Witold Bajgierowicz, Adam Bajgierowicz, Grzegorz Młynarski, Piotr Turek, Rafał Balmas, Łukasz Bajgierowicz, Piotr Gardy, Dominik Kurkiewicz, Piotr Sierant, Paweł Młynarski, Dawid Mroczek, Wojciech Sobiło, Krzysztof Lichota.


 

 

7 Edycja SALF - wiosna 2018 r

 

 

Klasyfikacja końcowa:

1. PCOW Markov
2. Ford MHM
3. APROD
4. Monika Bus

Najlepszy strzelec :

1.  Łukasz BAJGIEROWICZ (PCOW Markov) - 47
2. Tomasz TELKA (Monika Bus) - 37
3. Paweł KACZMARCZYK (Ford MHM) - 30

Najlepszy zawodnik: 

Łukasz BAJGIEROWICZ (PCOW Markov)

Najlepszy bramkarz:

Maciej GOZDALSKI (Magiczne Pazury)

Puchar Pocieszenia:

nie rozgrywano

PCOW: Seweryn Marczak, Witold Bajgierowicz, Adam Bajgierowicz, Mariusz Bąk, Piotr Sierant, Krzysztof Lichota, Kamil Idec, Rafał Balmas, Grzegorz Młynarski, Paweł Młynarski, Damian Szado, Dominik Kurkiewicz, Karol Korzonek, Tomasz Rychel, Łukasz Bajgierowicz

Ford MHM: Witold Grzesiuk, Mariusz Rusak, Robert Koczwara, Marek Drozd, Piotr Sobiło, Piotr Butryn, Kamil Tarka, Konrad Tokarski, Tomasz Ziomek, Adam Stec, Paweł Kaczmarczyk, Łukasz Rybicki, Grzegorz Haliniak, Krzysztof Hawrylak

APROD: Konrad Bednarz, Piotr Wojtanowicz, Bartłomiej Ziemiański, Łukasz Paterek, Grzegorz Słowik, Konrad Sławek, Piotr Skiba, Artur Żak, Kamil Garbacz, Damian Kasak, Krzysztof Jurecki, Michał Partyka, Daniel Tracz, Paweł Bednarz , Andrzej Gromadzki 


 

 

8 Edycja SALF - jesień 2018 r

 

 

Klasyfikacja końcowa:

1. PCOW Markov
2. Monika Bus
3. Biuro Plus
4. Argo-Tech

Najlepszy strzelec :

1.  Łukasz BAJGIEROWICZ (PCOW Markov) - 35
2. Paweł KACZMARCZYK (Thoni Alutec) - 26
3. Dominik KURKIEWCZ (PCOW Markov) - 23

Najlepszy zawodnik: 

Łukasz BAJGIEROWICZ (PCOW Markov)

Najlepszy bramkarz:

Tomasz WIETECHA (Biuro Plus)

Puchar Pocieszenia:

nie rozgrywano

PCOW: Seweryn Marczak, Witold Bajgierowicz, Adam Bajgierowicz, Mariusz Bąk, Krzysztof Lichota, Rafał Balmas, Grzegorz Młynarski, Paweł Młynarski, Łukasz Rybicki, Łukasz Dziedzic, Dawid Błażejowski, Damian Szado, Dominik Kurkiewicz, Karol Korzonek, Łukasz Bajgierowicz

Monika Bus: Rafał Malon, Piotr Róg, Marcin Polowski, Bartłomiej Ryński, Tomasz Telka, Piotr Dudziak, Dawid Krasoń, Damian Herdzik, Marek Malinowski, Paweł Stajniak, Krzysztof Chmiel, Sławomir Drabik, Tomasz Mruk, Damian Kasak

Biuro Plus: Tomasz Wietecha, Piotr Ludjan, Łukasz Kusiński, Mateusz Adamski, Tomasz Miętus, Łukasz Tabaka, Dawid Ląd, Krystian Tabaka, Jarosław Szelest, Rafał Redzio, Artur Jarosz, Tomasz Chramęga, Jakub Sala, Piotr Butryn, Mateusz Naprawa


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALF Guliwer

 

 

Logowanie

Lubią nas

 

 

 

Pogoda

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 425
ogółem: 836 577

statystyki szczegółowe