SALF "GULIWER" - strona nieoficjalna

  •        
Strona klubowa

SKŁADY DRUŻYN 6 EDYCJA

APROD

Konrad BEDNARZ

Krzysztof JURECKI

Andrzej GROMADZKI (LZS Galena Racławice - kl.B)

Damian KASAK

Bartłomiej ZIEMIAŃSKI

Tomasz ZIEMIAŃSKI

Łukasz PATEREK (LZS Żabno - kl.B)

Damian PATEREK (LZS Żabno - kl.B)

Wojciech ULAWSKI (LZS Podwolina - kl.A)

Grzegorz SŁOWIK

Grzegorz CZARNECKI

+ Kamil GARBACZ

 


ARGO-TECH

Michał JACHURA

Tomasz STĘPNIOWSKI

Tomasz BRUD

Michał SZAWAN

Marcin BUTRYN (LZS Rzeczyca Długa - kl.A)

Grzegorz PINTAL

Wojciech BRUD

Piotr MŁYNARCZYK (Słowianin Grębów - kl.O)

Marcin SKUPIEŃ

Dariusz DRZYMAŁA (LZS Galena Racławice - kl.B)

Daniel DYBKA

Tomasz WO¬NY

Krzysztof HALINIAK (LZS Rzeczyca Długa - kl.A)

<---- Michał CZUBAT

----> Dawid STELMACH

 


FEBRISAN

Konrad MAŁEK

Wojciech WIERZBICKI

Marcin REJZEREWICZ

Andrzej MARCHUT

Damian BUDZIŁO

Robert ŻOŁOPA

Tomasz FLIS

Damian PŁOSZAJ

Przemysław ZAJˇC (Unia Skowierzyn - kl.O)

Wojciech ŁABUDA (San Wrzawy - kl.A)

Waldemar BIS

Grzegorz KRĘPA

Maciej MICEK

+ Piotr DˇBEK

 


FORD MHM

Wojciech GRZESIUK

Robert KOCZWARA

Tomasz BARTNIK (Bukowa Jastkowice - kl.O)

Mariusz RUSAK

Adam STEC

Grzegorz HALINIAK

Kamil TARKA (LZS Jarocin - kl.A)

Łukasz RYBICKI

Tomasz ZIOMEK (LZS San Rozwadów - kl.B)

Rafał RĘDZIO (LZS Jarocin - kl.A)

Piotr SKIBA

Piotr BUTRYN

+ Piotr SOBIŁO

 


APOLLO

Jacek NOSAL

Tomasz STRAŻAN

Konrad SŁAWEK

Damian WITAS

Marcin KOTLIŃSKI

Łukasz JABŁOŃSKI (Truck Kotowa Wola - kl.A)

Euzebiusz ¦RODEK

Mirosław REICHERT

Czesław SZUBA (Truck Kotowa Wola - kl.A)

Karol SZUBA

Arkadiusz MELNIK (LZS Żabno - kl.B)

Konrad NISZCZOTA

<----- Arkadiusz PIKOR (LZS Żabno - kl.B)

----> Karol KOSIOROWSKI (Truck Kotowa Wola - kl.A)


MONIKA BUS

 

Rafał MALON

Piotr RÓG

Łukasz STRĘCIWILK

Marcin POLOWSKI

Juliusz CUPAK (LZS ¬dziary - kl. O)

Piotr DUDZIAK

Piotr ¦NIOS

Damian HERDZIK

Marek MALINOWSKI

Bogdan OGONOWSKI

Paweł STAJNIAK

Krzysztof CHMIEL

Sławomir DRABIK

<----- Jakub MAŁKIEWICZ

----> Marek REJZER

 


PCOW MARKOV

Seweryn MARCZAK

Dawid MROCZEK (San Kłyżów - kl.A)

Adam BAJGIEROWICZ

Mariusz BˇK

Piotr SIERANT

Dominik KURKIEWICZ (NZS Kępie Zaleszańskie - kl.A)

Rafał BALMAS

Witold BAJGIEROWICZ

Grzegorz MŁYNARSKI

Paweł MŁYNARSKI

Piotr TUREK

Piotr GARDY

Krzysztof LICHOTA

<----- Łukasz BAJGIEROWICZ (Olimipa Pysznica - kl.O)

-----> Wojciech SOBIŁO (Olimipa Pysznica - kl.O)

 


POGOTOWIE RATUNKOWE

Patryk DRZYMAŁA (Majdan Zbydniowski - kl.B)

Jacek BUCZEK

Jakub BUCZEK

Kacper BUCZEK

Maciej BUCZEK

Mateusz KUMIK (Majdan Zbydniowski - kl.B)

Grzegorz ŁOJEK (Polonia Przędzel - kl.A)

Jakub ZIPSER

Tomasz WIDZ

Tomasz PENC

Tomasz TUZIM

<---- Andrzej PŁAWIAK (Unia Skowierzyn - kl.O)

----> Tomasz ŁUPIKARZ (Huragan Zdiechowice - kl.B)


SAMI SWOI

Przemysław PACHOLEC (LZS Jarocin - kl.A)

Mateusz ADAMSKI (Jeziorak Chwałowice - kl.O)

Wojciech DUMA

Jakub SALA

Łukasz KUSIŃSKI

Paweł ZIÓŁKOWSKI

Jarosław SZELEST (San Kłyżów - kl.A)

Artur JAROSZ

Grzegorz OLKO

Tomasz WEBER

Łukasz TABAKA

Filip SIODA

Paweł SROKA

<---- Paweł KOSIOR (San Rozwadów - kl.B)

----> Piotr ARMATA (LZS Jarocin - kl.A)

 


STRAŻ POŻARNA

Sławomir BˇK

Krystian BˇK

Kamil BˇK (San Kłyżów - kl.A)

Maciej ZAMOJCIN

Damian SZADO

Jacek SMYCZ

Mariusz CHWIEJA

Wojciech KORYGA

Wojciech SAMKO (Rotunda Krzeszów - kl.A)

Paweł KULIŃSKI (San Rozwadów - kl.B)

Grzegorz KOSIERB

Grzegorz ADAMSKI

Damian ROBAK (GKS Płomień Trzydnik Duży - kl.O)

<----- Bogusław MUCHA

-----> Bartłomiej BˇK


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALF Guliwer

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. czarny0607 56
2. cwikiel 51
3. axl1972 50
4. insekt85 21
5. patrik76 9

Lubi± nas

 

 

 

Pogoda

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 54, wczoraj: 138
ogółem: 761 994

statystyki szczegółowe