SALF "GULIWER" - strona nieoficjalna

  •        
Strona klubowa

Lista Strzelców (7e)

 

47 - Łukasz BAJGIEROWICZ (pcow marov)

 


 

37 - Tomasz TELKA (monika bus)

 


 

30 - Paweł KACZMARCZYK (ford mhm)

Michał PARTYKA (aprod) 

 


 

24 - Jakub ZIPSER (pogot.rat.solidarność

 


 

23 - Karol KORZONEK (pcow markov)

 


 

20 - Tomasz CHRAMĘGA (sami swoi)

Damian KASAK (aprod)

 


 

19 - Dominik KURKIEWICZ (pcow marov) 

Piotr MŁYNARCZYK (argo-tech)

 


 

17 - Dawid KRASOŃ (monika bus)

 


 

15 - Tomasz WOŹNY (argo-tech)

 


 

14 - Krzysztof JURECKI (aprod)

Łukasz PATEREK (aprod)

Rafał RĘDZIO (sami swoi)

 


 

13 - Rafał SUDOŁ (argo-tech)

 


 

12 - Paweł MŁYNARSKI (pcow marov)

 


 

11 - Marek DROZD (ford mhm)

 


 

10 - Łukasz BĘBEN (vitrum team)

Damian BUDZIŁO (vitrum team)

Łukasz KUSIŃSKI (sami swoi)

Grzegorz ŁOJEK (pogot.rat.solidarność)

Piotr SOBIŁO (ford mhm)

Jarosław SZELEST (sami swoi)

 


 

9 - Mariusz GARBACZ (m.pazury)

Andrzej PŁAWIAK (argo-tech)

Paweł SROKA (sami swoi)

Bartłomiej ZIEMIAŃSKI (aprod)

 


 

8 - Daniel DYBKA (argo-tech)

Kamil GARBACZ (aprod)

Konrad TOKARSKI (ford mhm)

 


 

7 - Rafał BALMAS (pcow markov)

Grzegorz HALINIAK (ford mhm)

Karol KOSIOROWSKI (suchy tynk st.wola)

Łukasz SOCHA (argo-tech)

 


 

6 - Rafał CHORZĘPA (m.pazury)

Grzegorz MŁYNARSKI (pcow marov)

Konrad SŁAWEK (aprod)

 


 

5 - Krzysztof CHMIEL (monika bus)

Artur JAROSZ (sami swoi)

Adam KRUK (m.pazury)

 


 

4 - Mariusz BĄK (pcow marov)

Tomasz BEDNARCZYK (vitrum team)

Jacek BUCZEK (pogot.rat.solidarność)

Jakub BUCZEK (pogot.rat.solidarność)

Piotr BUTRYN (ford mhm)

Piotr DUDZIAK (monika bus)

Krzysztof HALINIAK (argo-tech)

Damian HERDZIK (monika bus)

Marek MALINOWSKI (monika bus)

Maciej NOWAKOWSKI (m.pazury)

Grzegorz PINTAL (argo-tech)

Łukasz RYBICKI (ford mhm)

Grzegorz SŁOWIK (aprod)

Paweł STAJNIAK (monika bus)

Tomasz STRAŻAN (suchy tynk st.wola)

Czesław SZUBA (suchy tynk st.wola)

 


 

3 - Piotr ARMATA (sami swoi)

Rafał BUCZEK (m.pazury)

Patryk DYBKA (argo-tech)

Łukasz JABŁOŃSKI (suchy tynk st.wola)

Dawid KURZYNA (vitrum team)

Andrzej MARCHUT (vitrum team)

Seweryn MARCZAK (pcow markov)

Kacper MUC (m.pazury)

Mariusz RUSAK (ford mhm)

Łukasz STRĘCIWLIK (monika bus)

Bartłomiej SZABLA (m.pazury)

Piotr WOJTANOWICZ (aprod)

Robert ŻOŁOPA (vitrum team)

 


 

2 - Mateusz ADAMSKI (sami swoi)

Wojciech BRUD (argo-tech)

Kacper DOLIŃSKI (suchy tynk st.wola)

Sławomir DRABIK (monika bus)

Bogdan OGONOWSKI (monika bus)

Piotr RÓG (monika bus)

Adam STEC (ford mhm)

Krystian TABAKA (sami swoi)

Tomasz TUZIM (pogot.rat.solidarność)

Wojciech WIERZBICKI (vitrum team)

 


 

1 - Witold BAJGIEROWICZ (pcow marov)

Kamil BĄK (vitrum team)

Radosław BRZYSKI (suchy tynk st.wola)

Kacper BUCZEK (pogot.rat.solidarność)

Tomasz FLIS (vitrum team)

Krzysztof HAWRYLAK (ford mhm)

Robert KOCZWARA (ford mhm)

Kamil ŁADZIAK (suchy tynk st.wola)

Paweł NIEMIEC (pogot.rat.solidarność)

Jacek NOSAL (suchy tynk st.wola)

Patryk NOWAK (m.pazury)

Patryk OLSZOWY (m.pazury)

Wojciech RYCHLAK (suchy tynk st.wola)

Tomasz RYCHEL (pcow markov)

Piotr SKIBA (aprod)

Waldemar SOROKA (magiczne pazury)

Tomasz STĘPNIOWSKI (argo-tech)

Filip SZAFRANIEC (vitrum team)

Mateusz SZTABA (m.pazury)

Tomasz ZIOMEK (ford mhm)

Artur ŻAK (aprod)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALF Guliwer

Logowanie

Lubią nas

 

 

 

Pogoda

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 143, wczoraj: 193
ogółem: 807 590

statystyki szczegółowe