SALF "GULIWER" - strona nieoficjalna

  •        
Strona klubowa

Składy 7e

 

* przy zawodniku ozn ,że zagrał on już w rozgrywkach ligowych w trakcie trwania 7 edycji SALF

 


APROD

Konrad BEDNARZ

Paweł BEDNARZ

Piotr WOJTANOWICZ

Konrad SŁAWEK

Łukasz PATEREK - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Bartłomiej ZIEMIAŃSKI

Piotr SKIBA

Artur ŻAK

Grzegorz SŁOWIK

Andrzej GROMADZKI - LZS Żabno - kl.B

Damian KASAK

Kamil GARBACZ - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Michał PARTYKA - Bukowa Jastkowice - kl.okręgowa *

Krzysztof JURECKI

+ Daniel TRACZ - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *


 

ARGO-TECH

Michał JACHURA

Tomasz STĘPNIOWSKI

Tomasz BRUD

Wojciech BRUD

Łukasz SOCHA - SKS Racławice - kl.A *

Rafał SUDOŁ

Grzegorz PINTAL

Piotr MŁYNARCZYK - Olimpia Pysznica - kl.okręgowa *

Marcin SKUPIEŃ

Tomasz WOŹNY

Daniel DYBKA

Patryk DYBKA

Andrzej PŁAWIAK - LZS Jarocin - kl.B *

Artur Pietrzyk

+ Krzysztof HALINIAK - LZS Rzeczyca Długa - kl.A


 

SAMI SWOi !

Krzysztof BOGUSZ

Tomasz WEBER

Paweł RYBAK

Mateusz ADAMSKI

Arkadiusz PIKOR - LZS Żabno - kl.B *

Paweł SROKA

Rafał RĘDZIO

Jarosław SZELEST - San Kłyżów - kl.okręgowa *

Tomasz CHRAMĘGA - GKS Płomień Trzydnik Duży - kl.A (okr.Lublin) *

Łukasz KUSIŃSKI

Łukasz TABAKA

Piotr ARMATA - LZS Jarocin - kl.B

Artur JAROSZ

Wojciech DUMA

+ Krystian TABAKA


 

FORD MHM

Wojciech GRZESIUK

Robert KOCZWARA

Mariusz RUSAK

Grzegorz HALINIAK

Krzysztof HAWRYLAK

Łukasz RYBICKI

Adam STEC

Kamil TARKA

Tomasz ZIOMEK - San Rozwadów - kl.B *

Piotr BUTRYN

Konrad TOKARSKI - San Rozwadów - kl.B *

Marek DROZD

Piotr SOBIŁO

Paweł KACZMARCZYK - Bukowa Jastkowice - kl.okręgowa *


 

MONIKA BUS

Rafał MALON

Piotr RÓG

Łukasz STRĘCIWILK

Marcin POLOWSKI

Dawid KRASOŃ

Tomasz KOMADA

Tomasz TELKA - Słowianin Grębów - kl.okręgowa *

Damian HERDZIK

Marek MALINOWSKI

Bogdan OGONOWSKI

Paweł STAJNIAK

Krzysztof CHMIEL

Sławomir DRABIK

Piotr DUDZIAK


 

PCOW MARKOV

Seweryn MARCZAK - Truck Kotowa Wola - kl.B *

Adam BAJGIEROWICZ

Witold BAJGIEROWICZ

Piotr SIERANT

Mariusz BĄK

Rafał BALMAS

Grzegorz MŁYNARSKI

Paweł MŁYNARSKI

Dominik KURKIEWICZ - NZS Kępie Zaleszański - kl.A *

Krzysztof LICHOTA

Damian SZADO

Kamil IDEC

Karol KORZONEK

Łukasz BAJGIEROWICZ - Olimpia Pysznica - kl.okręgowa *

+ Tomasz RYCHEL


 

MAGICZNE PAZURY

Patryk OLSZOWY

Mateusz SZTABA

Patryk NOWAK

Kacper MUC

Jakub MUC

Aleksander HARA

Adam KRUK - SKS Racławice - kl.A *

Bartłomiej SZABLA

Rafał CHORZĘPA

Maciej NOWAKOWSKI

Łukasz KOZIOŁ

Mariusz GARBACZ

Rafał BUCZEK

Maciej GOZDALSKI

+ Waldenar SOROKA - San Rozwadów - kl.B *


 

SUCHY TYNK STALOWA WOLA

Tomasz STRAŻAN

Jacek NOSAL

Karol KOSIOROWSKI

Mirosław REICHERT

Damian WITAS

Łukasz JABŁOŃSKI

Kacper DOLIŃSKI

Czesław SZUBA - Truck Kotowa Wola - kl.B

Mateusz JARGIŁO

Marcin CZOCHARA

Kamil ŁADZIAK

Wojciech RYCHLAK

Mariusz GÓRECZNY

Radosław BRZYSKI

+ Tomasz GAJEWSKI


 

VITRUM TEAM

Grzegorz LUDJAN - LZS Żabno - kl.B *

Wojciech WIERZBICKI

Andrzej MARCHUT

Tomasz ŻAK

Damian BUDZIŁO

Robert ŻOŁOPA

Tomasz FLIS

Damian PŁOSZAJ

Dawid KURZYNA

Łukasz BĘBEN

Tomasz BEDNARCZYK

Konrad NISZCZOTA - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Filip SZFRANIEC

Kamil BĄK

+ Dawid MUCHA


 

POGOTOWIE RATUNKOWE SOLIDARNOŚĆ

Kacper BUCZEK

Jakub BUCZEK

Patryk BUCZEK

Jacek BUCZEK

Mateusz KUMIK - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Patryk DRZYMAŁA - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Grzegorz ŁOJEK - KP Podwolina - kl.A *

Jakub ZIPSER

Tomasz TUZIM

Paweł NIEMIEC

Michał MOKRZYCKI - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

+ Krzysztof KRAWCZYK - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALF Guliwer

Logowanie

Lubią nas

 

 

 

Pogoda

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 378, wczoraj: 340
ogółem: 818 681

statystyki szczegółowe