SALF "GULIWER" - strona nieoficjalna

  •        
Strona klubowa

Składy 7e

 

* przy zawodniku ozn ,że zagrał on już w rozgrywkach ligowych w trakcie trwania 7 edycji SALF

 


APROD

Konrad BEDNARZ

Paweł BEDNARZ

Piotr WOJTANOWICZ

Konrad SŁAWEK

Łukasz PATEREK - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Bartłomiej ZIEMIAŃSKI

Piotr SKIBA

Artur ŻAK

Grzegorz SŁOWIK

Andrzej GROMADZKI - LZS Żabno - kl.B

Damian KASAK

Kamil GARBACZ - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Michał PARTYKA - Bukowa Jastkowice - kl.okręgowa *

Krzysztof JURECKI


 

ARGO-TECH

Michał JACHURA

Tomasz STĘPNIOWSKI

Tomasz BRUD

Wojciech BRUD

Łukasz SOCHA - SKS Racławice - kl.A *

Rafał SUDOŁ

Grzegorz PINTAL

Piotr MŁYNARCZYK - Olimpia Pysznica - kl.okręgowa *

Marcin SKUPIEŃ

Tomasz WOŹNY

Daniel DYBKA

Patryk DYBKA

Andrzej PŁAWIAK - LZS Jarocin - kl.B *

Artur Pietrzyk


 

SAMI SWOi !

Krzysztof BOGUSZ

Tomasz WEBER

Paweł RYBAK

Mateusz ADAMSKI

Arkadiusz PIKOR - LZS Żabno - kl.B *

Paweł SROKA

Rafał RĘDZIO

Jarosław SZELEST - San Kłyżów - kl.okręgowa *

Tomasz CHRAMĘGA - GKS Płomień Trzydnik Duży - kl.A (okr.Lublin) *

Łukasz KUSIŃSKI

Łukasz TABAKA

Piotr ARMATA - LZS Jarocin - kl.B

Artur JAROSZ

Wojciech DUMA


 

FORD MHM

Wojciech GRZESIUK

Robert KOCZWARA

Mariusz RUSAK

Grzegorz HALINIAK

Krzysztof HAWRYLAK

Łukasz RYBICKI

Adam STEC

Kamil TARKA

Tomasz ZIOMEK - San Rozwadów - kl.B *

Piotr BUTRYN

Konrad TOKARSKI - San Rozwadów - kl.B *

Marek DROZD

Piotr SOBIŁO

Paweł KACZMARCZYK - Bukowa Jastkowice - kl.okręgowa *


 

MONIKA BUS

Rafał MALON

Piotr RÓG

Łukasz STRĘCIWILK

Marcin POLOWSKI

Dawid KRASOŃ

Tomasz KOMADA

Tomasz TELKA - Słowianin Grębów - kl.okręgowa *

Damian HERDZIK

Marek MALINOWSKI

Bogdan OGONOWSKI

Paweł STAJNIAK

Krzysztof CHMIEL

Sławomir DRABIK

Piotr DUDZIAK


 

PCOW MARKOV

Seweryn MARCZAK - Truck Kotowa Wola - kl.B *

Adam BAJGIEROWICZ

Witold BAJGIEROWICZ

Piotr SIERANT

Mariusz BĄK

Rafał BALMAS

Grzegorz MŁYNARSKI

Paweł MŁYNARSKI

Dominik KURKIEWICZ - NZS Kępie Zaleszański - kl.A *

Krzysztof LICHOTA

Damian SZADO

Kamil IDEC

Karol KORZONEK

Łukasz BAJGIEROWICZ - Olimpia Pysznica - kl.okręgowa *

+ Tomasz RYCHEL


 

MAGICZNE PAZURY

Patryk OLSZOWY

Mateusz SZTABA

Patryk NOWAK

Kacper MUC

Jakub MUC

Aleksander HARA

Adam KRUK

Bartłomiej SZABLA

Rafał CHORZĘPA

Maciej NOWAKOWSKI

Łukasz KOZIOŁ

Mariusz GARBACZ

Rafał BUCZEK

Maciej GOZDALSKI


 

SUCHY TYNK STALOWA WOLA

Tomasz STRAŻAN

Jacek NOSAL

Karol KOSIOROWSKI

Mirosław REICHERT

Damian WITAS

Łukasz JABŁOŃSKI

Kacper DOLIŃSKI

Czesław SZUBA - Truck Kotowa Wola - kl.B

Mateusz JARGIŁO

Marcin CZOCHARA

Kamil ŁADZIAK

Wojciech RYCHLAK

Mariusz GÓRECZNY

Radosław BRZYSKI


 

VITRUM TEAM

Grzegorz LUDJAN - LZS Żabno - kl.B *

Wojciech WIERZBICKI

Andrzej MARCHUT

Tomasz ŻAK

Damian BUDZIŁO

Robert ŻOŁOPA

Tomasz FLIS

Damian PŁOSZAJ

Dawid KURZYNA

Łukasz BĘBEN

Tomasz BEDNARCZYK

Konrad NISZCZOTA - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Filip SZFRANIEC

Kamil BĄK

+ Dawid MUCHA


 

POGOTOWIE RATUNKOWE SOLIDARNOŚĆ

Kacper BUCZEK

Jakub BUCZEK

Patryk BUCZEK

Jacek BUCZEK

Mateusz KUMIK - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Patryk DRZYMAŁA - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

Grzegorz ŁOJEK - KP Podwolina - kl.A *

Jakub ZIPSER

Tomasz TUZIM

Paweł NIEMIEC

Michał MOKRZYCKI - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *

+ Krzysztof KRAWCZYK - LZS Majdan Zbydniowski - kl.B *


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALF Guliwer

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. cwikiel 26
2. patrik76 16
3. ftb2user_1522915878. 5

Lubią nas

 

 

 

Pogoda

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 221
ogółem: 790 910

statystyki szczegółowe