PREMIEROWA KOLEJKA II LIGI

• autor: orlik2011, 2013-04-13 13:42

I już za nami pierwsza kolejka zmagań tym razem II liga swoje mecze rozegrała na ORLIKU CEZ

W pierwszym meczu dnia dzisiejszego PIKO POWER poniosło porażkę, z FUZJA TEAM.Należy tu odnotować występ PIOTRA PIECHNIAKA byłego gracza ekstra-klasowego, jednak na nic się to zdało gdyż na boisku pojawiło się tylko 6 graczy, ten fakt wykorzystała FUZJA pewnie pokonując rywala. Mecz ten był pojedynkiem napastników CZESŁAWA SZUBY I ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO. Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem KOŚCIELSKIEGO jednak 3 pkt na swoje konto zostało zapisane dla FUZJI TEAM.

OSIEDLE FABRYCZNE - BEZ NAZWY, pojedynek trzymający w emocjach do samego końca w jednej z ostatnich akcji ekipa OSIEDLA FABRYCZNEGO uratowała 1 pkt. I tu także okazało się ze w 6 meczu wygrać nie moznaaa. Mobilizacja na mecze musi być, w tym meczu na duży plus należy zapisać postawę obu bramkarzy którzy nie raz ratowali swoja drużynę. Remis w pełni zasluzony

KOBO - PARALIŻ, hit, mecz kolejki i zawodnicy obu ekip w pełni dali sobie rade z ranga meczu. Bardzo dobrze w mecz weszli piłkarze PARALIŻU którzy wygrywali mecz już 2 : 0. Jednak KOBO bez zbędnego stresu cały czas grało swoje i dzięki temu udało im się doprowadzić do remisu. Ekipa Paraliżu nie wykorzystała rzutu karnego i ta sytuacja zaważyła na losach meczu. Mecz na szczycie zakończony remisem po bardzo ładnym meczu godnym hitu kolejki.

W pozostałych  meczach PROGRES - LUBIE TO , FEBRISAN - ART OF BUSINESS I KOMPANII, wygrane PROGRESU I FEBRISANU. Zwycięstwa w pełni zasłużone i nie podlegające dyskusji. Wygrane ekipy wykazały się duża skutecznością.

I w ostatnim meczu KORONA KARANTY poniosła porażkę z ekipa SZCZAWIU I MIRABELEK 1 :12. KORONA KARNATY walczyła jak mogla i jak umiała jednak na ekipę SZCZAWIU I MIRABELEK było to zdecydowanie za mało. Graczem meczu został WERMINSKI niejaki MALINA który asystował przy 4 bramkach i sam zaliczył bramkę. GRATULACJE.

autor: tommy_lee 2013-04-13 19:39:54

Profil tommy_lee w Futbolowo Warto dodać, że Malina zaliczył 4 asysty i bramkę przebywając na boisku tylko 4 minuty... :)