2 KOLEJKA 2 LIGI

• autor: orlik2011, 2013-04-14 14:03

PROGRES znaczy regres, męczarnie FUZJI,pech ekipy BEZ NAZWY, dokładniejsze podsumowanie ligi w rozwinięciu

A.O.B.I K. - PROGRES 3 :0 , mecz który pozostanie zagadka do najbliższego weekendu,niewiadoma jest forma A.O.B.IK. czy dzisiejszy mecz w ich wykonaniu będzie już norma a jeśli tak to rywale bójcie się czy po prostu mecz życia zagrali zawodnicy. Szczególnie na słowa uznania i notę 6 w skali od 1 do 6 zasłużył bramkarz A.O.B.IK. który bronił niczym zawodowiec. A PROGRES no cóż po tym meczu zanotują raczej duży regres jeśli chodzi o kibiców bo dzień dzisiejszy na pewno nie należał do nich i muszą ciężko popracować by znów znaleźć się na fali wznoszącej.

FC PARALIŻ - BEZ NAZWY 3 : 3, mecz trzymający do samego końca w emocjach i znów o małym pechu może mówić drużyna BEZ NAZWY która straciła punkty w końcówce meczu. Obie ekipy jak dało się słyszeć na trybunach myślą o zmianie nazwy na GRAMY NA REMIS, po 2 kolejkach maja na koncie po 2 remisy co chyba żadnej ze stron nie satysfakcjonuje.

FEBRISAN - MARREM, Marrem został wypunktowany wręcz znokautowany wynik 10 : 1 mówi wszystko o tym meczu, i drugie tyle niewykorzystanych sytuacji, na małe usprawiedliwienie MARREMU może wpłynąć mala frekwencja lecz czyja to winaaa?. No to tyle o przegranych czas na zwycięzców. FEBRISAN odrodził się niczym feniks z popiołu po 2 kolejkach komplet punktów i bramki 16 : 2 czyżby chcieli powrócić do elity. Coraz wyżej z meczu na mecz poprzeczkę podnosi sobie WOJTEK WIERZBICKI wczoraj jeden gol dziś dwa co to się będzie działo w następnych kolejkach :))

FUZJA TEAM - KORONA KARNATY 7 : 4, najciekawszy mecz w 2 kolejce, było wszystko bramki niewykorzystane sytuacje i dużo emocji do samego końca. Jeśli ktoś z FUZJI myślał ze 3 punkty w dniu dzisiejszym przyjdą bez walki, musiał swoje podejście szybko zweryfikować. Korona zagrała chyba najlepszy mecz w swojej krótkiej historii czego efektem były 4 bramki i emocje do końca meczu, FUZJA nie zagrała złego meczu ale tylu niewykorzystanych sytuacji to chyba nie mieli nigdy, panowie w nadchodzącym tygodniu trening strzelecki musi być!!

LUBIE TO - KOBO, mecz do jednej bramki o czym świadczy wynik 1 : 7, na dziś dzień różnica w umiejętnościach jest ogromna. KOBO po małym falstarcie wkroczyło na wyższy poziom i dziś swoja gra dało znać ze chce się liczyć w walce o awans do elity AMATORSKIEJ LIGI. HATTRICKA zapisał na swoim koncie KRYSTIAN TABAKA.

OSIEDLE FABRYCZNE - SZCZAW I MIRABELKI 2 : 5, po obu stronach mnóstwo niewykorzystanych sytuacji które mogły przechylić szale zwycięstwa na jedna bądź druga stronę. Większa skutecznością wykazała sie ekipa SZCZAWIKÓW :) i wywiozła z CEZ-u zasłużone 3 pkty. OSIEDLE FABRYCZNE po 2 kolejkach tylko 1 pkt czyżby znów boisko na CEZIE było dla nich pechowe??

autor: merone 2013-04-14 17:38:04

Profil merone w Futbolowo jak ktos szuka sparing partnera to chetnie zagramy, info meronepl@gmail.com

autor: A.C.A.B. 2013-04-15 15:52:17

Profil A.C.A.B. w Futbolowo www.alpnstw.futbolowo.pl ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ TU