6 KOLEJKA ZMAGAN W II LIDZE JUZ ZA NAMI

• autor: orlik2011, 2013-04-28 13:53

Za nami 6 kolejka zmagan w II lidze w iscie ekstremalnych warunkach przy padajacym a czasem i lejacym deszczu, pierwsza czerwona kartka, karny i najszybciej strzelony gol w histori naszych zmagan, oto 6 kolejka zmagan

PROGRES - MARREM 2 : 1, MARREM napsul oj napsul nerwow faworytowi jakim byl PROGRES,MAAREM jak nigdy a juz napewno jak malo kiedy stawil sie w licznym i bardzo mocnym skladzie i dzieki temu byl godnym przeciwnikiem dla PROGRESU. Mecz odbywal sie przy padajacym deszczu co bylo powodem wielu przypadkow. Ozdoba meczu byla bramka  JACKA SZUMIERZA ktory atomowym strzalem ustalil wynik meczu przy okazji dziurawiac siatke. Druzyna MARREM konczyla mecz bez jednego zawodnika ktory zostal ukarany zolta kartka, by po chwili za obrazliwe slowa skierowane ku sedziemu otrzymac czerwona.

FABRYCZNE - FUZJA 3 : 5, mecz przez wiekszosc czasu do jednej bramki pod calkowita kontrola FUZJI, jednak w II polowie po strzeleniu bramki przez FABRYCZNE mecz sie wyrownal, wrecz przewage zyskalo OSIEDLE FABRYCZNE ktore mialo duzo szans na zmiane niekorzystnego rezultatu jednak brak skutecznosci przeszkodzil w zdobyciu punktu.W OSIEDLU FABRYCZNYM 2 bramki zaliczyl KRZYSZTOF PUZIO po dwoch ladnych strzalach, jak to mowia o winie im starsze tym lepsze w przypadku PRZYSZTOFA mozna rzecz to samo. :) W ekipie fuzji pochwalic mozna SZUBE CZESLAWA i JASNOSZ KONRAD strzelcow dwoch bramek.

BEZ NAZWY - LUBIE TO 6 : 0, po wczorajszym walkowerze dzis ekipa LUBIE TO... przystapila do meczu w 5 i tak rozegrala caly mecz, i to zadecydowalo o losach meczu. Grajac bez jednego zawodnika bardzo trudno wygrac mecz i dzisiejszy pojedynek jest najlepszym tego przykladem. Mimo wszystko pochwalic trzeba ekipe za wyjscie na boisko i walczenie do samego konca. W ekipie BEZ NAZWY bardzo dobre zawody rozegrali RUBAS PAWEL I LIGAJ TOMASZ ktorzy strzelili po 2 bramki, a ozdoba meczu byla bramka JANUSZA OSOWSKIEGO ktory pieknym strzalem tuz pod poprzeczke pokonal bramkarza LUBIE TO...

FC PARALIZ - SZCZAW I MIRABELKI 2 : 2, gramy na remis to przyszlosciowa nazwa FC PARALIZ ktora to w tej edycji zanotowala 4 remis, ktory nalezy uznac za sukces. Jest to pierwsza ekipa ktora zabrala punkty liderowi. Mecz bardzo wyrownany i kazda z ekip mogla przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. Calkowicie niewidoczny byl wczorajszy gracz meczu WERMINSKI KAMIL i wlasnie wczorajszej jego dyspozycji dzis zabraklo by zdobyc 3 punkty.

ART OF BUSINESS I KOMPANI - KOBO 4 : 7, tuz przed tym meczem nad boiskiem przeszlo prawdziwe oberwanie chmury, ktore dalo o sobie znac w trakcie meczu gdzie rzadzil przypadek. Faworyzowane KOBO musialo sie sporo natrudzic by zdobyc 3 pkty. AOBIK zagralo bardzo dobry mecz szczegolnie w I polowie a w dniu dziesiejszym ich liderem byl KOZIOL LUKASZ ktory ustrzelil hat tricka.

PIKO - KORONA KARNATY 20 : 0, prawdziwa deklasacja wrecz brutalny nokaut KORONY, W tym meczu padla najszybciej strzelona bramka w naszej histori w 12 sek meczu bylo juz 1 : 0 a potem to juz poszlooo. Mecz caly czas toczyl sie pod dyktando PIKO, KORONA miala problemy z wyjsciem z wlasnej polowy. Wielkie strzelanie urzadzili sobie LUKASZ KOSCIELSKI 7 i PIOTR PIECHNIAK 8 bramek.

autor: stalowka98 2013-04-28 18:35:37

Profil stalowka98 w Futbolowo Marcinie Bez Nazwy wygrało 6:0 , nie zapisaliście bramki Jankowi Ossowskiemu.

autor: orlik2011 2013-04-28 21:00:53

Profil orlik2011 w Futbolowo Poprawione, w opisie zaznaczylem bramka Janka a tu zapomnialem pozdrawiam i sorki za blad tabela tez juz uaktualniona.

autor: stalowka98 2013-04-29 10:36:21

Profil stalowka98 w Futbolowo Dzięki

autor: Marcin_R 2013-04-30 02:38:19

Profil Marcin_R w Futbolowo @Marcin
Mógł byś dodać naszą oficjalną stronę do linków drużyn?
Tyle że strona jest na facebooku.
I jak mam Ci wkleić ten link jak mi krzyczy cos o osłonie antyspamowej!

autor: Marcin_R 2013-04-30 02:42:04

Profil Marcin_R w Futbolowo Wysłałem link do facebooka na e-maila:
orlik-stw@wp.pl

autor: Gatusso 2013-04-30 08:14:58

Profil Gatusso w Futbolowo Brakuje 1bramki do listy strzelców zawodnikowi:
Kozioł Łukasz (ART. OF BUSINESS)

autor: A.C.A.B. 2013-05-02 13:57:17

Profil A.C.A.B. w Futbolowo www.youtube.com/watch?v=avM3xQVTFus

autor: wollek777 2013-05-02 16:36:09

Profil wollek777 w Futbolowo druzyna z II ligi szuka sparing-partnera na dzisiaj z orlikiem, 667688474

autor: Radek9513 2013-05-07 10:06:53

Profil Radek9513 w Futbolowo Czego nie ma dodanych kartek i strzelców na I Lidze za ostatnie 2 kolejki ?