Finalowa decydujaca kolejka przed nami.

• autor: orlik2011, 2013-05-21 15:05

Nie tak dawno zaczynaliśmy rozgrywki a już za parę dni przejdą do historii. Emocje i możliwy wachlarz rozstrzygnięć jest bardzo duży. O ile "awans" do baraży ma pewne Pogotowie, to już o mistrzostwo w edycji wiosennej walczą trzy ekipy:DYMEK, ARGO TECH i WOBI. Dymek ma punkt przewagi nad reszta stawki,a wiec los w swoich rekach, musi wygrać by świętować kolejne MISTRZOSTWO, jednak z całej trojki maja najtrudniejszego rywala który przyjedzie zmobilizowany na 120%. Więcej w rozwinięciu.

POGOTOWIE RATUNKOWE - ALTER 2 : 6, typowy mecz o pietruszkę, chociaż w przypadku POGOTOWIA mecz można potraktować jako formę przygotowań do baraży. Alter mimo ładnej gry i dużych wzmocnień przed tą edycja nie możne się przebić do czuba naszych rozgrywek i to już po raz kolejny z rzędu.Na zakończenie oczekuje pewnego zwycięstwa które osłodzi wg. mnie nieudana edycje.Liczymy na piękne akcje i jeszcze ładniejsze gole w wykonaniu obu ekip.

GOMA/LECH - CELLFAST 2 : 10, typowany wynik dość wysoki jak na mecz obu ekip ale liczę na wspaniałą formę GRZEGORZA OLKO który zabłysnął w ostatniej kolejce strzelając ekipie ALTER 13 goli.Cellfast będzie zdecydowanym faworytem i gdyby nie małe potkniecie byli by w gronie walczących o mistrza, jednak mimo wszystko sezon mogą zaliczyć do bardzo udanych. GOMA/LECH osłabiony walczył w każdym meczu i wywalczył bezpieczna pozycje w tabeli i chyba taki mieli cel przed tym sezonem.

ARGO TECH - PCOW 8 : 1, i to jeden z trzech meczy które zadecydują o "majstrze" wiosennej edycji naszych zmagań. ARGO TECH by być mistrzem i liderem chociaż przez chwile musi wygrać mecz i liczyć na potknięcia innych. PCOW w poprzedniej kolejce zapewniło sobie utrzymanie i w tym meczu walczy o nic, wiec ciężko bedzie z motywacja w tej drużynie. Także na mala niespodziankę w postaci chociażby remisu nie ma co liczyć.

DYMEK - FC CHAOS&GZP 5 : 3, a to już hitt tej kolejki by nie powiedzieć ze mecz tej edycji który zadecyduje o być albo nie być ekipy lidera.Bo każda inna pozycja niż mistrz będzie dla nich porażką. DYMEK zagra z FC CHAOS&GZP i o motywacje w obu ekipach nie ma się co martwic, mecze w wykonaniu obu ekip zawsze trzymały w napięciu do samego końca a teraz gdy waza się losy mistrzostwa wrażenia artystyczne zejdą na bok a liczyło się będzie siła razy masa i do przodu po punkty jak to mówią. Obie ekipy maja coś sobie i nam do udowodnienia jedni chcą pokazać ze nie przypadkowo są na szczycie drudzy ze po fuzji dwóch ekip są w stanie wygrać z każdym. Wynik 5 : 3 dla ekipy DYMKA ze względu jednak na zgranie i jednak walka o mistrzostwo bardziej mobilizuje niż walka o niedopuszczenie DYMKA do tytułu.:)

AWKS NISKO - AZS KUL 3 :5, walka dwóch ekip zadomowionych w środku tabeli. Obie ekipy swój cel zrealizowały i myślę ze ostatni mecz będzie meczem spokojnym żeby nie powiedzieć ze "przyjaźni" AZS KUL gra coraz lepiej i chłopaki pewnie żałują ze to już koniec tej edycji, natomiast AWKS potrafi zagrać wspaniale mecze na weekendzie by potem jako faworyt w następnym weekendzie nie zdobyć nawet punktu i myślę ze tym razem mecz zakończy się zerowym dorobkiem punktowym AWKS NISKO

SZUKAMY SPONSORA - WOBI STAL 2 : 8 ,nie ważne co wydarzy się przed tym meczem, czy WOBI nadal będzie miało szanse na mistrza czy nie, są zdecydowanym faworytem i zapewne 3 punkty w ostatecznym rozrachunku pozostaną ich łupem. SZUKAMY SPONSORA miało się przygotowywać do baraży w formie ligi jednak koniec końców sprawił ze zdobyli 9 punktów i mimo problemów z frekwencja udało im się wybronić przed barażami za co brawa nalezą się zawodnikom i kapitanowi SŁAWKOWI który nie raz pokazywał ze metryka nie jest dla niego wyznacznikiem formy i kondycji a przede wszystkim woli walki.A swoja droga skąd on bierze tyle energii do dyskusji nie tylko z sędziami :)). Młodzi uczyć się od kapitana. Po drugiej stronie WOBI chyba rewelacja rozgrywek z objawieniem na bramce i pewnie wszyscy łącznie z zawodnikami myślą co to się stało w tym meczu przegranym z POGOTOWIEM. Pewnie na 5 następnych meczy mieli by 5 zwycięstw a tu przydarzyła im się taka niespodzianka, która trzeba powiedzieć wprost zabrała im tytuł. Aczkolwiek to tylko sport i co przyniesie ta ostatnia kolejka zobaczymy.