Strona klubowa

Aktualności

12 Kolejka - kolejka walkowerow

• autor: orlik2011, 2013-05-26 13:22

O 12 kolejce można i trzeba coś napisać, wiec tak odbyła się były 3 walkowery, do tego arcy ciekawy mecz KOBO - PIKO i wyrównany mecz FUZJA - BEZ NAZWY, oraz walczący do końca zespoły KORONY KARNAT - PROGRES.

O meczach które się nie odbyły nie ma co pisać i nie nam to oceniać kto z jakich powodów nie dotarł na ORLIK, kwestie wewnętrzne w drużynie. Jednak jest to problem ogólny z którym w następnej edycji będzie trzeba sobie poradzić.

KORONA KARNATY - PROGRES 1 : 6, pierwszy dzisiejszy mecz po dwóch walkowerach, nie przysporzył zbyt dużej dawki emocji. Pewne zwycięstwo PROGRESU ani przez moment nie było zagrożone, KORONA w tym mecz miała kilka niewykorzystanych setek i jest to dobry prognostyk przed ostatnia kolejka w której zagrają z OSIEDLEM FABRYCZNYM. Jednak panowie trzeba pamiętać iż aby zdobyć 3 punkty wypracowanie sytuacji to mało trzeba troszkę popracować nad skutecznością. PROGRES zagrał spokojnie rozważnie z głowa miał bardzo mala ławkę rezerwowych wiec bez szarpania i zrywów rozegrał cały mecz i zdobył zasłużone 3 punkty.

KOBO - PIKO 4 :3, arcy ważny i zarazem ciekawy mecz dla rozstrzygnięć na finiszu naszych zmagań. Szczególnie dla KOBO liczyło się tylko zwycięstwo i odnieśli je po wyrównanej walce. Początek meczu zdecydowanie dla KOBO i w protokołach jest wynik 2 : 0. Jednak jeszcze w tej samej połowie PIKO budzi się do walki i zdobywa trzy gole, wynik do przerwy 2 : 3 dla PIKO.W II połowie walka, akcja za akcje lekka przewagę posiada PIKO jednak marnuje sytuacje 100% po czym idzie kontra i jest już remis. Po kolejnej akcji już 4 : 3 dla KOBO. Końcówka meczu już nerwowa jednak nie zmienia się wynik. I zwycięstwo odnosi ekipa KOBO.

FUZJA - BEZ NAZWY 2 : 3, bardzo fajny mecz, spotkały się dwie wyrównane ekipy i do samego końca mecz trzymał w napięciu a wynik był sprawa otwarta.Obie ekipy rozpoczęły mecz z bardzo krotka ławka rezerwowych, co jest o tyle dziwne ze obie ekipy do tej pory z frekwencja nie miały problemu. Ta uwaga dotyczy szczególnie FUZJI która ławki nie miała, i w końcowym rozrachunku mogło to zadecydować o porażce. Z drugiej strony z ławką wcale nie było lepiej, jednak mieli na bramce bramkarza który nie chwalony do końca meczu zagrał bardzo dobre zawody, i na sam koniec zbierał pochwały i gratulacje. Brawa dla obu ekip za poważne potraktowanie rywala i całej naszej zabawy.

Wszystkim dzisiejszym ekipom nalezą się gratulacje za podjecie walki uszanowanie rywala i naszej zabawy. Przed nami jeszcze jedna kolejka następnie puchary i przerwa wakacyjna. W tekście poniżej są przedstawione wiadomości dotyczące PUCHARÓW i lista drużyn zgłoszonych.