Ta ostania kolejka :)) uwaga zmiany w terminarzu!!

• autor: orlik2011, 2013-05-28 17:02

W sobotę kończymy zmagania w II lidze, w ferworze walki pozostają trzy pierwsze ekipy, które walczą o możliwość awansu bezpośredniego do 1 ligi, natomiast 3 drużyna rozegra w niedziele o 10 baraż z POGOTOWIEM RATUNKOWYM.

FEBRISAN - KOBO 2 : 6, gdyby cofnąć się wstecz kilka edycji , taki mecz byłby zaliczany jako hit kolejki, na dziś dzień pojedynek zapowiada się jednostronnie.Obecny FEBRISAN miałby duży problem z podjęciem walki z tym "dawnym" FEBRISANEM trzon ten sam, jednak cala reszta, już może nie inna, ale nieobecna. Trzymamy kciuki za odrodzeniem i zajęciem miejsca na jakie zasługują w przyszłej edycji. W obecnym stanie zdecydowanym faworytem w meczu jest KOBO, które jest zainteresowane bezpośrednim awansem. By zrealizować ten cel muszą zostać spełnione dwa warunki, zwycięstwo w meczu z FEBRISANEM i strata punktów u rywali. O ile jak już wyżej napisałem pierwszy punkt jest dość łatwo spełnić o tyle z drugim będzie ciężko, i tym sposobem KOBO obiera system przygotowań do barażu.

AP PIKO - FC PARALIŻ 6 : 2, zapowiada się całkiem dobry mecz, gdyby nie sam koniec edycji byłbym skłonny postawić na mala niespodziankę w postaci utraty punktów PIKO. Jednak w przypadku gdy jest to ostatnia kolejka i to w dodatku decydująca o awansie a co za tym idzie być albo nie być drużyny PIKO, jakakolwiek utrata punktów nie wchodzi w grę.Na ta chwile jednak piłkarsko dużo lepsza jest ekipa PIKO i to ona po końcowym gwizdku będzie świętować awans, a PARALIŻ chyba całkiem udana edycje.

BEZ NAZWY - MARREM, mecz się nie odbędzie z powodu wykluczenia drużyny MARREMU z rozgrywek za 3 walkowery. Za ta kolejkę zostają przypisane 3 punkty ekipie BEZ NAZWY. Po zebraniu komisji mecze MAAREMU będą anulowane.

ART OF BUSINESS I KOMPAN - SZCZAW I MIRABELKI 3 : 5, mecz który odpowie na pytanie co warta jest drużyna lidera SZCZAWIKÓW bez swojego asa etatowego "MALINY", który zakończył już udział w tej edycji. Jest to na pewno duże osłabienie, jak ta drużyna poradzi sobie bez niego, odpowiedz poznamy już w najbliższą sobotę. SZCZAWIKI nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów by nie wylądować na miejscu barażowym. Liczę na profesjonalne podejście do sprawy a co za tym idzie łatwą wygrana i bezpośredni awans do elity :)

KORONA KARNATY - OSIEDLE FABRYCZNE 2 : 4, w tym meczu hazardziści mogą postawić na niespodziankę w postaci punktu bądź nawet punktów KORONY i to nie przez walkower a po walce na boisku w końcu każda passa kiedyś się kończy. A po ostatnich meczach widać ze już kwestia najbliższego czasu jest pełna pula zgarnięta przez młodych graczy KORONY. Rywal OSIEDLE FABRYCZNE, no cóż ekipa ta ma odwieczny problem w postaci mobilizacji i ten mecz może zadecydować o przyszłości tej drużyny, w przypadku porażki może to dość boleśnie się odbić na przyszłości tej ekipy. Jednak koniec końców wierze ze na ostatni mecz zbierze się chociaż trochę więcej zawodników niż podstawowa 6, i podejmą rękawice rzucona przez KORONĘ, a ze różnica wagowa jest kolosalna to przewiduje zwycięstwo OSIEDLA FABRYCZNEGO.

FUZJA TEAM - LUBIE TO mecz się nie odbędzie z powodu wykluczenia drużyny LUBIE TO z rozgrywek za 3 walkowery. Za ta kolejkę zostają przypisane 3 punkty ekipie FUZJA TEAM. Po zebraniu komisji mecze LUBIE TO będą anulowane