II LIGA zakonczona, wyniki ostatniej kolejki :))

• autor: orlik2011, 2013-06-01 13:05

Ojjjj zapisze sie w historii zmagan w Lidze Amatorskiej ta pamietna 13 kolejka, z kilku wzgledow pozytywnych i negatywnych po pierwsze i najwaznijesze pierwsze historyczne zwyciestwo wywalczone przez ekipe KORONA KARNATY po meczy pelnym emocji i walki. GRATULACJE. Po drugie jak na kolejke finiszowa mobilizacja ekip byla tragiczna koniec ligi powinien wiazac sie z walka a nie z odpuszczaniem a w tej kolejce bylo wiecej odpuszczania niz walki.Szczegoly w rozwinieciu

FEBRISAN - KOBO 2 : 13, no coz wynik mowi sam za siebie, mecz do jednej bramki chwala FEBRISANOWI za wyjscie i walke w okrojonej liczbie 5 zawodnikow. Ci ktorzy spodziewali sie emocji juz po pierwszych minutach  zostali obdarci ze zludzen oslabiony FEBRISAN nie byl w stanie zagrozic bramce KOBO, a czasami wrecz mial problemy z wyjscie z wlasnej polowy.Jednak wielkie gratulacje dla FEBRISANU ze w taka pogode w zaledwie 5 stawili sie i zostawili kawal zdrowia brawo.KOBO  pokazalo ze bedzie bardzo mocnym przeciwnikiem w jutrzejszym barazu i wysoko postawi poprzeczke POGOTOWIU.

PIKO - PARALIZ 14 : 5, mecz jak wyzej, zdecydowane zwyciestwo PIKO ktore nawet przez moment nie bylo zagrozone.PIKO musialo wygrac by bezposrednio awansowac i wygralo i cieszy sie z awansu do 1 ligi, a w II zapisuje sie zlotymi zgloskami majac 102 strzelone bramki. Brawo

ART OF BUSINESS I KOMPANI - SZCZAW I MIRABELKI 1 : 4, WIELKIE DERBY OSIEDLA CENTRALNEGO z dedykacja dla wielkiego nieobecnego "malyny" ktory kibicowal swojej druzynie z dalekiej NORWEGII. I w pierwszej polowie bardo widoczny byl brak tego zawodnika na boisku ART OF BUSINESS I KOMAPNI wygrywaja 1 : 0 pozbawiajac SZCZAWIKOW bezposredniego awansu a SZCZAWIKI marnuja sytuacje za sytuacja, dobrze ze malina tego nie widzial bo za przeklenstwa oslabilby pewnie druzyne. II polowa to juz koncert w wykonaniu SZCZAWIKOW ktorzy strzelaja 4 bramki i ciesza sie do teraz z awansu pozdrawiajac MALINE. Ozdoba meczu byla bramka WEBERA w samo okienko i jak powiedzial strzelec dedykuje ja wielkiemu nieobecnemu oczywiscie KAMILOWI WERMINSKIEMU vel malina. To tyle o SZCZAWIKACH czas na ART OF BUSINESS I KOMPANI zamykaja sezon porazka ale za cala edycje nalezy im sie wielkie slowa uznania, i gdyby dzis wygrali spychajac SZCZAWIKOW na miejsce barazowe bylby to ich wielki sukces.

KORONA KARNATY - OSIEDLE FABRYCZNE 12 : 3,

LIBERA BARTOSZ, PATRYK OKON, DAWID MARYNIAK, TOMASZ PLUTA, DAWID KATA, MILOSZ ZALEWSKI, RADEK KUBAS, SZYMON HERDZIK, LUKASZ KUSMIERZ  to sa historyczni zawodnicy KORONY ktorzy wywalczyli historyczne zwyciestwo i to odniesione w jakich rozmiarach. Dlugo czekali zawodnicy i kibice KORONY na ten historyczny moment ktory nastapil w tej 13 kolejce wygrana i od razu dwu cyfrowa liczba po stronie zdobyczy a nie strat jak to mialo miejsce dotychczas brawo brawo.Kibice zgromadzeni na tryunach przecierali oczy ze zdumienia patrzac na akcje ktore tworzy KORONA. Wynik z przebiegu meczu w pelni zasluzony i gdyby znowu nie znakomite parady w bramce LUKASZA BLADKA wynik moglby byc ...... ciezkim nokautem dla OSIEDLA FABRYCZNEGO. Malym usprawiedliwieniem moze byc fakt iz FABRYCZNE mialo tylko 5 zawodnikow i to glownie zadecydowalo o tak wysokiej porazce.  A KORONA bawi do teraz :))) oby tylko do PUCHAROW nie zapomnieli przystapic :)))

autor: A.C.A.B. 2013-06-02 15:24:56

Profil A.C.A.B. w Futbolowo Po meczu barażowym odbyło się losowanie Pucharu Ligi.

Grupa A (CEZ)

1. Dymek

2.Chaos&GzP

3.Szczaw i Mirabelki

4.Progres

5.Korona Karnaty

Grupa B (Budowlanka)

1.Wobi-Stal

2.Cellfast

3.AZS KUL

4.Paraliż

5.Bez Nazwy

Grupa C (CEZ)

1.Argo-Tech

2.AWKS

3.Kobo

4.Fuzja Team

5.Art of Buisness i Kompani

GRUPA C BEDZIE ROZGRYWAĆ SWOJĄ KOLEJKĘ W NIEDZIELE 9 O GODZINIE 8 RANO POZDRAWIAM

autor: Marcin_R 2013-06-04 13:03:01

Profil Marcin_R w Futbolowo Aktualna tabela po rozegranych 12-tu kolejkach:
fcparaliz.futbolowo.pl/menu,4,tabela.h tml

@Marcin Karnaty historyczne zwycięstwo zdobyły po 12 kolejce,kiedy to Marrem oraz Lubię to osiągneły poziom 3-ch walkowerów i automatycznie wszystkie mecze zmieniają się na wyniki 3-0. W sumie Karnaty zdobyły aż 9 punktów podczas tych rozgrywek.
Powodzenia w PUCHARACH!