Sobotnie mecze za nami:)!!

• autor: orlik2011, 2013-09-14 13:03

Pierwsza czesc II kolejki za nami przyniosla nam  ona w ciezki nokaut TOYOTY na PARALIZU,szczesliwa wygrana S.i M.nad POGOTOWIEM, pewne i bezdyskusyjne zwyciestwo WOBI nad PROGRESEM, meczarnie zdecydowanego faworyta ARGO TECH z LIDEREM JATA, oraz po meczu walki porazka KIDY z A.O.B.I J.

FC PARALIŻ -TOYOTA 3 : 16 ( 2 : 8 ) brutalny nokaut na PARALIŻU wykonany głownie przez dwóch panów o imieniu MATEUSZ strzelców połowy bramek, wynik i tak nie odzwierciedla różnicy klas i umiejętności.Paraliż wyszedł na mecz z splatanymi nogami,momentami wyglądali jakby nie znali abecadła piłki nożnej, mając problemy z przyjęciem piłki i wyjściem z własnego pola karnego. Widzowie przecierali oczy ze zdziwienia widząc tak nieporadny PARALIŻ a mając na uwadze ich potencjał. TOYOTA zagrała swoje,bez zbędnego wysiłku zdeklasowała rywali poprawiając stosunek bramek i  umacniając się na szczycie ligowej tabeli.

SZCZAW I MIRABELKI - POGOTOWIE RATUNKOWE 2 : 1 (2 : 0), takiego braku skuteczności, pecha już dawno widzowie zgromadzeni na ORLIKU nie widzieli, w I połowie w piłkę grało POGOTOWIE a bramki strzelali przeciwnicy. Swoje dorzucił także bramkarz S.i M. DAREK SIENKIEWICZ, który dziś zasługuje na miano "man of the mecz", bronił w każdej sytuacji, nie ważne czy, sam na sam, czy strzały z daleka jego bramka była jak zaczarowana. Odczarował ja dopiero PIOTR KULIŃSKI, jednak to wszystko na co było stać w dniu dzisiejszym POGOTOWIE. Zauważalny był brak KUBY ZIPSERA etatowego snajpera. Co do S. i M. poza bramkarzem ciężko kogoś wyróżnić bo gdyby nie bramkarz schodzili by z boiska pokonani, na małe słowa uznania zasługuje PIOTR ARMATA strzelec dwóch bramek.

WOBI - PROGRES 6 : 0 (4 : 0) mecz do jednej bramki tak można ten mecz streścić w jednym zdaniu. Zadaniem WOBI było zdobycie 3 punktów i zadanie zostało wykonane.Bez zbędnego stresu, bez szastania silami drużyna WOBI odniosła przekonujące zwycięstwo. Bramkami podzielili się KUBINSKI JAREK 2, REDZIO RAFAŁ 2, RYBAK PAWEŁ 1, GOCH MARIUSZ 1.

ARGO TECH - LIDER JATA 6 : 2 ( 3 : 0 ) Ci którzy spodziewali się pogromu, i ci którzy zapowiadali w tym także ja iż Lider JATA jest bez szans muszą posypać głowę popiołem. Fakt faktem iż ARGO było osłabione to może zbyt małe słowo było po prostu zdziesiątkowane ale czy jest to problem LIDERA JATY?? NIE! Drużyna wyszła na mecz z zupełnie innym nastawieniem niż PARALIŻ, młodzi wybiegani zawodnicy postawili na otwarty mecz akcja za akcje, i momentami szlo im to bardzo dobrze. Koniec końców ARGO wygrało, tym razem doświadczenie wygrało nad młodością. Należy pamiętać iż LIDER JATA zbiera doświadczenie i z każdym meczem będzie coraz trudniejszym rywalem i na pewno nie jednej drużynie popsuje weekend. BRAWO CHŁOPAKI. Duże słowa uznania także dla ARGO TECHU stawili się w ilości 7 zawodników w tym jeden kontuzjowany, a druga połowę zagrali w 6 z kontuzjowanym bramkarzem. I za to wole walki i ambicje zostali nagrodzeni 3 punktami po meczu który kosztował ich sporo sil i nerwów. Także raz jeszcze wielkie brawa dla pokonanych i zwycięzców.Zanotować trzeba kolejny bardzo dobry występ DANIELA DYBKI strzelca 4 bramek, o poprzeczkach czy słupkach nie wspominając.

KIDA - A.O.B.I J 3 : 5 (1 : 4) nowe stroje zobowiązują:), tak jak i wielkość liter nazwisk na koszulkach. U "biznesowcow" im większe litery tym większe w nich pokładane są nadzieje i jednocześnie presja. I z ta presja bardzo dobrze poradził sobie zawodnik GUZIK RAFAŁ którego wielkość liter na koszulce jest D U Z A. Rafał strzelił 3 bramki i był wyróżniającym się zawodnikiem na boisku. Jego drużyna odniosła zwycięstwo jednak do samego końca obie ekipy walczyły o poprawę rezultatu.Kida znów przespała 1 polowe czyżby i tu kłaniał się syndrom polskiej piłki, iż zaczynamy grac od 2 polowy.Na finisz taki jak z FEBRISANEM nie było szans, tym meczem obie drużyny pokazały iż grac potrafią i nie raz zaskoczą in minus "BUKMACHERÓW"