Strona klubowa

Aktualności

Zamkniecie 3 kolejki

• autor: orlik2011, 2013-09-22 13:35

Zwycięstwo FEBRISANU po dość zaciętym i wyrównanym pojedynku,CELLFAST ogrywa zdecydowanie SZCZAW I MIRABELKI,niespodziewane ale w pełni zasłużone i wypracowane zwycięstwo premierowe LIDERA JATA, po arcy wyrównanym pojedynku zwycięstwo PROGRESU,oraz zwycięstwo WOBI nad AOBIJ.Tak w skrócie wyglądały niedzielne pojedynki więcej w rozwinięciu.

FEBRISAN - FC PARALIZ 2 : 0 jakby troszkę zaspani przyszli dziś na mecz zawodnicy PARALIZU piłka im odskakiwała od nóg, brak był zrozumienia i woli walki. To co nie funkcjonowało w PARALIZU zafunkcjonowało od pierwszych minut w FEBRISANIE, który po dwóch bramkach strzelonych przez CHMURE odniósł zwycięstwo.

SZCZAW I MIRABELKI - CELLFAST 1 : 4 mecz niespodziewanie zaczął się pod dyktando S.I M.zawodnicy mieli kilka okazji w tym jedna 100% z kilku metrów piłkę nad poprzeczka przeniósł SIENKIEWICZ. Wraz z każda upływająca minuta rosła przewaga CELLFASTU który przejawiał ogromna ochotę do gry, co wynikało chyba z walkowera którego dostali tydzień temu.Dla CELLFASTU bramki zdobyli KRAWIEC 2, MOSKAL, i ładnym uderzeniem z dalszej odległości CHMIEL, po drugiej stronie do swojego konta bramkę dopisał FIJARCZYK po bardzo ładnym uderzeniu tuz przy słupku z dalszej odległości.

FRESH TEAM - LIDER JATA 3 : 9, tak to jest gdy przed meczem drużyna dopisuje sobie punkty a jedyny problem to ile zaaplikować rywalom bramek, i tak tez było w drużynie FRESH.Natomiast pierwszoroczniaki z LIDERA JATY nic sobie nie robili z bardziej doświadczonego rywala tylko wyszli na boisko z wola walki.I ta wola walki plus skuteczność i umiejętności doprowadziły do pierwszego zwycięstwa w lidze amatorskiej LIDERA JATY. Zawodnicy biegali przez pełne 40 minut nie odpuszczając ani na chwile momentami dało się słyszeć z trybun iż biegają zdecydowanie za szybko. Po tym meczu widać ze forma zwyżkuje i martwic się powinni następni przeciwnicy albo zacząć pracować nad kondycja. Brawo LIDER JATA i strzelec az 5 goli Łukasz SABAT.

PROGRES - EMDE 5 : 4 bardzo wyrównany, trzymający w emocjach do samego końca mecz. Brawa dla obu ekip za mecz i poświecenie.Różnice w tym meczu zrobił JACEK SZUMIERZ w pierwszej połowie strzegący bramkę PROGRESU by w drugiej zostać zawodnikiem pola.I ta zmiana okazała się strzałem w 10 bo już w pierwszej akcji po zianie strzelił bramkę, by po chwili dołożyć następna.BRAWO. EMDE zaprezentowało się dziś bardzo dobrze zarówno jeśli chodzi o frekwencje jak i grę, do pewnego momentu wygrywali i spokojnie prowadzili grę by następnie stracić koncepcje gry. Brakło dziś trochę szczęścia i skuteczności jednak o punkty dla tej drużyny jestem spokojny z taka gra i frekwencja.

WOBI STAL - ART OF BUSINESS I JALAPENO 6 : 3 wbrew temu co mówi wynik, wcale łatwej przeprawy nie miało WOBI. AOBIJ postawiło twarde warunki wyżej notowanemu rywalowi i przy odrobinie szczęścia mogło powalczyć o punkt. Wobi jak zwykle zagrało bardzo mądrze bez zbędnych nerwów konsekwentnie gralo od pierwszych do ostatnich minut, natomiast AOBIJ szarpało walczyło i brawa im za to. Odnotowac nalezy po tym meczu 2 przedniej urody strzały z dalszych odległości niestety zakończone tylko poprzeczka. Pierwszy strzał oddal LUKASZ REDZIO bramkarz WOBI piękne uderzenie wylądowało na spojeniu, natomiast druga bombę posłał jak zwykle KOZIOL LUKASZ vel "terma" i po tej bombie piłka zatrzymała się na poprzeczce, szkoda tych dwóch strzałów bo bramki były by niesamowite.