6 kolejka - prognozy-typy

• autor: orlik2011, 2013-10-08 15:37

SZCZAW I MIRABELKI - KORONA KARNATY 6 : 2 jakiekolwiek plany na zdobycie chociażby punktu Korona musi odłożyć na inna kolejkę, w tym meczu inny wynik niż zwycięstwo SZCZAWIKÓW będzie duża niespodzianka patrząc na formę prezentowana od początku rozgrywek i pozycje w ligowej tabeli

AWKS NISKO - FUZJA TEAM 4 : 2 mecz rozgrywany w sobotę, dodatkowo ja stawiam na AWKS to powody które skłaniają do głębszego zastanowienia jeśli idzie o postawienie wyniku w typerze. Ostatnimi czasy jeśli te dwa fakty się łączyły AWKS tracił punkty. Czy znów zadziała prawo serii, śmiem wątpiąc i napisze to raz jeszcze AWKS zdobędzie pewne 3 punkty :))

FEBRISAN - ART OF BUSINESS I JALAPENO 5 : 4 mecz sąsiadujących ze sobą ekip które jak do tej pory rozgrywki mogą zaliczyć do udanych. Większą sile przebicia jak i doświadczenia ma FEBRISAN który po ciężkiej walce dopisze sobie 3 punkty.

ARGO TECH - FRESH TEAM 5 : 2 na kolejna stratę punktów ARGO TECH nie może już sobie pozwolić bo będzie to oznaczało pożegnanie się z czołówką tabeli już na dobre. Wiec mobilizacja kadrowa na sobotę musi być tak samo jak 3 punkty dopisane do dorobku punktowego. Fresh tanio nie odda tych punktów jednak koniec końców ulegnie faworytowi.

TOYOTA ST W - FC CHAOS & GZP  6 : 2, sobotnie przedpołudnie zapowiada się naprawdę gorąco, prognoza pogody mówi o 20 stopniach a obie drużyny dołożą coś od siebie by te temperaturę podnieść o kilka stopni. W meczach obu ekip mało kiedy brakowało emocji tak zapewne będzie i tym razem. Jeśli oceniać warsztat czysto piłkarski faworytem jest TOYOTA która idzie jak burza krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa i w tym kroczeniu FC CHAOS & GZP ich raczej nie zastopuje. Wszystkich chętnych zapraszamy emocji nie zabraknie a będzie to b dobra rozgrzewka przed.........

WIELKIMI DERBAMI KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ NA OBIEKCIE STALI STALOWA WOLA

W SOBOTĘ 12 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 15 00 GDZIE

STAL STALOWA WOLA zmierzy się z SIARKA TBG

EMOCJI WALKI GŁOŚNEGO DOPINGU I CAŁEJ OTOCZKI NIE ZABRAKNIE

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SOBOTA GODZINA 15.00

A w niedziele dokończenie kolejki

EMDE - BEZ NAZWY 3 : 2, większy głód grania i wygrywania będzie miało EMDE które oddało w poprzedniej kolejce punkty walkowerem, jeśli tylko frekwencja nie zawiedzie powinni wygrać, BEZ NAZWY może być ciężkim przeciwnikiem po ostatniej kolejce i remisie z faworyzowanym rywalem morale drużyny zapewne urosło a jak będzie w ndz poranek??

CELLFAST - WOBI czyżby hit kolejki?? Wzmocniony przed sezonem CELLFAST ostatnio nabrał rozpędu i gra jak z nut, a co by bylo gdyby w pełni sprawny był OLKO wtedy o wynik nikt by się nie martwił. Natomiast WOBI na pewno wyjdzie z wola walki i chęcią zwycięstwa i odbicia niepowodzenia z poprzedniej kolejki gdzie stracili punkty z ekipa BEZ NAZWY.Wynik w takim meczu jest sprawa otwarta i oscyluje w granicach remisu bądź minimalnego zwycięstwa jednej z ekip, z racji musu stawiam na CELLFAST, 4 : 3

KOBO - PROGRES 5 : 3 Inny wynik niż zwycięstwo KOBO będzie duża niespodzianka, i choćby gracze PROGRESU się dwoili i troili to o punkty będą mieli bardzo ciężko.Kobo walczy o podium i tytuł i każda strata punktów w końcowym rozrachunku może być decydująca.

POGOTOWIE RATUNKOWE - KIDA 5 : 2 Obie ekipy maja po 4 punkty jednak piłkarsko do tej pory dużo lepiej prezentuje się POGOTOWIE które do tej pory jakoś nie może złapać szczęścia za nogi, jednak już czas aby i do nich szczęście się uśmiechnęło i oby odblokował się czołowy strzelec ligi JAKUB ZIPSER który do tej pory zamiast liczyć gole liczy słupki i poprzeczki.

LIDER JATA - FC PARALIZ 3 : 2 wybieganie szybkość wola walki ambicja chęci to atuty LIDERA JATY drużyny która dość szybko zaczęła zdobywać punkty w naszej lidze i chce się umiejscowić w górnej polowce tabeli, jeśli tylko frekwencja dopisze to bez problemów dopiszą 3 punkty do swojego dorobku w przypadku absencji niektórych zawodników LIDER zwycięży po wyrównanym pojedynku, tak czy tak 3 punkty pojada do JATY.

Marcin                       Krzysiek

1. SziM - Korona                       6-2                              12-1
  2. AWKS - Fuzja                       4-2                                5-4
  3. Febrisan - AoBiJ                    5-4                                4-5