Sobotnie mecze za nami:)

• autor: orlik2011, 2013-10-12 13:16

Wysokie zwycięstwo SZCZAWIKÓW, WOJSKO dopisuje kolejne 3 punkty,mala niespodzianka FEBRISAN pokonany, dużo napsutych nerwów ale koniec końców 3 punkty zdobywa ARGO TECH, i na sam koniec mecz dnia w którym obie ekipy zagrały bardzo dobry mecz na wysokim poziomie jednak to TOYOTA wzbiła się nieco wyżej i pewnie wygrała mecz.

SZCZAW I MIRABELKI - KORONA KARNATY 10 : 0  mecz praktycznie do jednej bramki, z każdą stracona bramką ekipa KORONY miała coraz mniej ochoty na grę. I tylko brak skuteczności w ekipie SZCZAWIKÓW uchronił ekipę KORONY przed jeszcze większa porażka.

AWKS - FUZJA 7 : 4 mecz mający dziwny przebieg, piłkarze FUZJI atakowali mieli mnóstwo sytuacji a gole zdobywało wojsko. Olbrzymią indolencje strzelecka w tym meczu zanotowała drużyna FUZJI która gdyby wykorzystała chociaż cześć 100% sytuacji dopisałaby sobie przynajmniej 1 punkt. Natomiast brawa dla wojska to co mieli wykorzystali zdobyli 3 punkty hat tricka zaliczył KAMIL SOBON i weekend mogą uznać za udany.

FEBRISAN - A.O.B I J. 0 : 1, mala niespodzianka dzisiejszego dnia, mecz toczony pod dyktando FEBRISANU jednak to co dziś w bramce wyprawiał bramkarz A.O.B. I J. zasługuje na wzmiankę, nie ważne czy strzał z bliska czy z daleka nawet dobitki, dziś bramkarz biznesowców był nie do pokonania i to głównie dzięki niemu drużyna zdobyła 3 punkty.

ARGO TECH - FRESH TEAM 8 : 5 mecz mający dwa oblicza, pierwsze oblicze to zaskakująco dobra dyspozycja FRESH TEAM i wynik 3 : 0 dający już realne szanse na zdobycz punktowa, i nagle wkrada się małe rozluźnienie w drużynie które zauważają zawodnicy ARGO TECH i jeszcze przed przerwa łapią kontakt z rywalem 2 : 3. Druga polowa to już bardzo dobra i mądra gra ARGO, którzy mając na ławce tylko jednego zmiennika nie forsowali tempa tylko mądrze atakując punktowali rywala. W tym punktowaniu najlepszy w ARGO MARCIN SKUPIEŃ który zaliczył 5 trafień.

TOYOTA - FC CHAOS 7 : 2 mecz który miał być hitem soboty. I oglądając mecz zawodnicy obu ekip sumiennie zapracowali by mecz ten nazwać hitem. Obie ekipy zagrały bardzo dobre zawody, jednak na dziś dzień dużo lepszy skład personalny posiada TOYOTA i to ona pewnie zwyciężyła w meczu. Po takim meczu na pochwale zasługuje cala drużyna bo każdy miał mały wkład w zwycięstwo także gratulujemy. W tym meczu kolejne bramki do swego dorobku dopisali Janusz Góreczny 4 i Mateusz Wiatrowicz 2.

autor: Argo-Tech 2013-10-17 14:26:42

Profil Argo-Tech w Futbolowo W meczu Argo-Tech jedną bramkę zdobył Dybka. Nie wiem jak ale tak było. Proszę o skorygowanie błędu. Pozdrawiam