Strona klubowa

Aktualności

Weekend za nami :)

• autor: orlik2011, 2013-10-13 13:20

AHHHH co to była za niedziela, było kolorowo przez kartki, były emocje o wynikach decydowały ostatnie minuty meczu. Kto przyszedł nie żałował kogo nie było zapraszamy do lektury poniżej.

EMDE - BEZ NAZWY 3 : 1, mecz ustawiła błyskawicznie strzelona bramka przez graczy EMDE, którzy już w pierwszej minucie meczu wyszli na prowadzenie.EMDE przez caly mecz przeważało i zasłużyło na pierwsza wygrana a co za tym idzie na 3 punkty.

CELLFAST - WOBI 2 : 3, mecz trzymajcy do samego konca w emocjach. Pierwsza bramkę strzela WOBI następnie ekipa ta gra bardzo mądra piłkę i nie pozwalają na rozwiniecie skrzydeł ekipie CELLFASTU.Wynik do przerwy 0 : 1. Tuz po przerwie lekki brak koncentracji, faul na zawodniku wychodzącym na czysta pozycje i zółta kartka która skutkuje wykluczeniem na okres 2 minut. Przez dwie minuty gracze CELLFASTU zdobywając dwie bramki wychodzą na prowadzenie i to oni teraz prowadza grę. W pewnym momencie piłkarze CELLFASTU poczuli się zbyt pewnie i to zostało ukarane. Wobi walczyło do samego końca i ta walka i wiara we własne umiejętności zostały nagrodzone w przeciągu ostatnich 2 minut zdobywają dwie bramki i wygrywają mecz.

KOBO - PROGRES 1 : 0, wymęczone zwycięstwo ekipy KOBO która to zapewniła sobie zwycięstwo w ostatniej minucie meczu.Progres podszedł do meczu bardzo zdeterminowany z zadaniem zdobycia 1 punktu, i ta taktyka była bardzo dobra jednak brakło trochę szczęścia w kilku momentach, przy strzałach z własnej polowy ADAMA SURMY poprzeczka ratowała ekipę KOBO. No i ta ostatnia minuta w zamieszaniu pod bramka PAWEŁ BEDNARZ uderza na bramkę i piłka wpada tuz obok interweniującego bramkarza PROGRESU.

POGOTOWIE  - KIDA 5 : 5 mecz który obfitował w ilość bramek, nie były to może bramki jakiejś nadzwyczajnej urody jednak ten mecz obfitował w walkę zaciętość do samego końca.Raz jedna raz druga ekipa wychodziły na prowadzenie by zaraz kolejna doprowadzała do wyrównania. Koniec końców remis jest chyba najsprawiedliwszym rozwiązaniem w tym meczu.

LIDER JATA - FC PARALIZ 3 : 4 mecz tak jak i reszta dzisiejszych trzymający w niepewności do samego końca. W ostatnich minutach meczu FC PARALIZ przechylił szale zwycięstwa na swoja korzyść. Bardzo dobre zawody rozegrał TUREK SEBASTIAN który strzelił 3 bramki i to głownie dzięki niemu PARALIZ odniósł zwycięstwo.