Nowy news

• autor: orlik2011, 2014-04-02 19:43

Organizator AKS Herakles informuje, że z przyczyn nie zależnych od Nas obecne rozgrywki Ligi Amatorskiej będą rozgrywane na orliku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki (popularna Budowlanka). Jednocześnie chcieliśmy podziękować Marcinowi Sądejowi oraz Dyrektorowi CEZ za dotychczasową współpracę oraz możliwość rozgrywania turnieju na orliku Centrum Edukacji Zawodowej.

Prosimy zapoznać się z aktualnym terminarzem, ponieważ drużyna FRESH TEAM NIE PRZYSTĘPUJE DO DALSZYCH ROZGRYWEK ALPN!

Informujemy, że aktualne listy zgłoszeniowe należy złożyć przed rozegraniem swojego meczu do Wojciecha Dumy, który będzie obecny na orliku.

W dalszym ciągu poszukujemy osoby chętne do sędziowania. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny do Krzyśka
( zakładka Kontakt )