Strona klubowa

Aktualności

Gorąca sobota

• autor: orlik2011, 2014-06-07 14:02

Na dzień dobry rozpoczęliśmy spotkaniem Cellfast - Febrisan . "Gumiarze" walczący o 3 lokatę nie dali szans Febrisanowi pokonując ich aż 6-0. 2 bramki strzelił K.Chmiel a po jednej dołożyli: E.Ryfczyński, K.Maziarz, D.Moskal oraz H,Wawryk. Pierwsza połowa jeszcze była w miarę wyrównana ale po przerwie już nie mieliśmy złudzeń kto dopisze do swojego konta 3 punkty. Do zera wygrał także Progres pokonując FC Paraliz 5-0. J.Szumierz, R.Kornafel, K.Sroczyński oraz dwukrotnie R.Sroczyński trafiali do bramki rywala.Była to 3 z rzędu wysoka wygrana Progresu. Pierwsze zwycięstwo odnieśli zawodnicy Korony Karnat pokonując Art of Business i Jalapeno 4-3. Zasłużone prowadzenie do przerwy 3-1, pogoń AoBiJ do stanu 3-3 i decydująca kontra zakończona celnym trafieniem Macieja Sędrowicza dała 3 punkty "koroniarzom". Dla Korony trafiali  także :dwukrotnie D.Maryniak oraz Sz.Herdzik .Dla pokonanych bramki zdobyli: W.Soroka 2 oraz M.Garbacz. Na zakończenie dnia Argo-Tech po bardzo ciekawym meczu wygrał z FC Chaos & GzP 5-2. Lider klasyfikacji strzelców D.Dybka dołożył kolejne 2 bramki a po jednej strzelili G.Pintal, W.Brud oraz W.Stasiak. U pokonanych na listę strzelców wpisali się : T.Miętus i P.Ziółkowski

Nie odbył się mecz:Lider Jata - Szczaw i Mirabelki  Szczawiki nie pojawiły się na meczu. Każdy ma ważniejsze sprawy niż mecz , każdemu może się zdarzyć walkower ale ...wiedząc wcześniej ,że taka sytuacja będzie miała miejsce wypada nas o tym poinformować. Każdy wie ,ze Jata nie leży kilometr od St.Woli. Drużyna przyjeżdża na darmo, traci niepotrzebnie czas i pieniądze....