3 kolejka - opisy

• autor: orlik2011, 2014-09-20 13:12

LIDER JATA - ARGO-TECH  3-9 (2-4)

Ł.Sabat, W.Sabat, Sudoł - Domański 3, Orliński 3, Mika 2, W.Brud

Wygrał lider ... tabeli grupy A . Mimo dość skąpej w porównaniu z przeciwnikiem kadry zawodnicy Argo-Tech zdecydowanie i pewnie ograli młodzież z Jaty. Bardzo dobre zawody rozegrał Jacek Orliński, który wspólnie z Kamilem Miką skutecznie rozmontowali defensywę rywali strzelając w sumie 5 bramek. Hat-tricka ustrzelił także Michał Domański. U pokonanych ponownie trafienie zaliczył Łukasz Sabat.

AWKS NISKO - KOBO PGD   0-3 (0-2)

Szelest , Skiba, Tabaka

Kolejny mecz, w którym zwycięża drużyna w okrojonym składzie. Kobo zagrało osłabione brakiem kilku kluczowych swoich zawodników w tym etatowego bramkarza Konrada Bednarza i pokonało zawsze silny i groźny zespół AWKS. Swoją dobrą grę bramkami udokumentował Piotr Skiba, Jarosław Szelest a także w swoim pierwszym meczu Krystian Tabaka. Wygrana daje Kobo pozycję vice lidera. AWKS po 3 kolejce niespodziewanie jest bez punktów a w tabeli w czerwonej jej części.

GENTLEMAN MODA MĘSKA - OPEL SAMKO   0-8 (0-2)

Czubat 2, Rybicki 2, Rusak, Dołgań, Myszka, Hawrylak

Tym razem drużyna w okrojonym składzie poniosła porażkę i to dość dotkliwą. W bramce dwoił się i troił Maciej Zamojcin ale nie powstrzymał co raz lepiej grających zawodników Opla. Swój kunszt bramkarski  pokazał nam broniąc piękną paradą techniczny strzał Mateusza Wiatrowicza. Opel dowodzony w tym meczu przez dobrze grającego Michała Czubata (2 bramki) bezlitośnie wykorzystał braki kadrowe rywala strzelając aż 8 bramek. Dwie bramki dopisuje do swojego konta także Łukasz Rybicki a o kolejne oczko wzbogaca się najskuteczniejszy jak do tej pory gracz Samko - Mariusz Myszka. U pokonanych oprócz bramkarza na wyróżnienie zasługuje także Łukasz Stręciwilk

FUZJA TEAM - FEBRISAN    3-3 (2-1)

Flis, Stajniak, Jasnosz  - Chmura, Kościelski, Kwietniewski

Na zakończenie obejrzeliśmy najciekawszy mecz trzymających wszystkich kibiców w napięciu do końcowych minut. Bohaterem Fuzji Team zostaje Jacek Nosal, który broni rzut karny wykonywany przez Bartka Kwietniewskiego w ostatniej akcji spotkania rewanżując się tym samym napastnikowi Febrisanu , który parę chwil wcześniej strzelił bardzo ładnego gola uderzając z powietrza po długim rogu. Plus za ten mecz pojawia się przy Mariuszu Flisie., który swoją dobrą grę dokumentuje strzeloną  bramką. U "fioletowych" kolejny raz wysokie umiejętności bramkarskie zaprezentował nam Krzysztof Piela.

Dzisiaj w godzinach porannych ponownie swoją obecnością zaszczycił nas Pan Radny Dariusz Przytuła,  Link z nagranym materiałem video ,gdy tylko ujrzy światło dzienne pojawi się na naszej stronie a także na stronie Pana Radnego http://www.budzetobywatelski.net/ oraz www.youtube.pl

FC CHOAS & GzP - BEZ NAZWY  8-1 (4-0)

Mietus 4 , Pikor 2, Tarkowski 2  - Błażejewski

Szybko, łatwo i przyjemnie zakończyło się spotkanie dla FC Chaos & GzP . Zwycięzcy kierowani przez bardzo dobrze grającego Arkadiusza Pikora (2 bramki) rozbili rywali aż 8-1. Skutecznością błysnął Tomasz Miętus strzelając 4 bramki a kolejne dwa dołożył Remigiusz Tarkowski. Drużyna Bez Nazwy próbowała zmniejszyć rozmiary porażki oddając kilka groźnych strzałów na bramkę rywala ale niestety dla nich tylko jeden  autorstwa Tomasza Błażejewskiego okazał się celny.

FC PARALIŻ - PCOW MARKOV  5-3 (1-0)

Zelek 3, Maczuga 2 - Uberman 2, P.Turek

Kto nie widział meczu niech żałuje. Spotkanie było niezwykle zacięte i emocjonujące. Wysokie umiejętności zaprezentował zarówno Seweryn Marczak jak i Mirosław Pardyak,bardzo dobre spotkanie rozegrał strzelec dwóch bramek Michał Uberman a graczami meczu zostali Krzysztof Maczuga oraz Adam Zelek, którzy strzelając wspólnie 5 bramek po efektownych akcjach pokazali ,że ich drużyna złapała odpowiednią formę i dołącza do faworytów rozgrywek.

WOBI-STAL - KIDA  5-1 (1-0)

Tabor 2, Kantor, Kosior, Golarz - Mudy

Po perypetiach kartkowych zespół Wobi-Stal szybko się pozbierał i wygrał ważne spotkanie z dobrze grającym zespołem Kidy. Mimo wysokiego wyniku mecz przez większą częśc był wyrównany. Bardzo dobra postawa w bramce Pawła Kusińskiego nie dała Kidzie nawet jednego punktu. Mimo braku bramki zawodnikiem meczu zostaje Piotr Butryn, którego dobra gra i otwierające podania dały całemu zespołowi powody do radości.

TRYUMF - CELL-FAST   5-1 (1-1)

Armata 3, Łyp, Masternak - Chmiel

Po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej odpalił Piotr Armata (3 bramki) i ze zwycięstwa w derbach ul.Grabskiego cieszą się zawodnicy Tryumfu. Wysokie noty za spotkanie otrzymuje Leszek Iwaszko, który swoją grą bardzo pomógł w końcowym sukcesie. Mimo dobrej gry Roberta Krawca ,Cell-Fast pozostaje nadal bez punktów.