4 kolejka - zapowiedzi

• autor: orlik2011, 2014-09-25 20:18
Sobota – 27.09 – grupa B

8:45 Bez Nazwy – Pogotowie Ratunkowe

Robert Sienkiewicz (Pogotowie Ratunkowe) – Po ostatnim zwycięstwie nad Cell-Fastem nastroje w zespole uległy znacznej poprawie. W każdym meczu gramy o zwycięstwo. Liczę na podtrzymanie dobrej formy i kolejne 3 punkty.

9:30 Tryumf – Wobi-Stal

Marcin Masternak (Tryumf) – Wobi-Stal to trudny rywal. Gra nam się z nimi zawsze bardzo ciężko. Po zwycięstwie w ostatniej kolejce, również i teraz liczymy na 3 punkty ale wiemy że czeka nas walka do końcowych minut.

Łukasz Rędzio (Wobi-Stal) – Sobotnia potyczka zapowiada się niezwykle ciekawie. Biorąc pod uwagę sytuację kadrową obydwu ekip faworytem wydaje się być drużyna Tryumfu, ale w tej lidze nie raz można było się przekonać ,że nie zawsze ilość idzie w parze z jakością. Postaramy się zaprezentować z jak najlepszej strony i oczywiście gramy o pełną pulę.

10:15 Cell-Fast – FC Chaos & GzP

Hubert Wawryk (Cell-Fast) – Przy niewielkich zmianach kadrowych przed rozgrywkami nasza gra zupełnie się nam nie układa. Przed nami kolejny ciężki mecz ,w którym o zwycięstwo będzie ciężko. Postaramy się sprawić niespodziankę i dopisać punkty do swojego konta.

11:00 FC Paraliż – Kida

Krzysztof Maczuga (FC Paraliż) – Przed nami mecz z Kidą. W poprzednim sezonie graliśmy ze sobą i mecz nie należał do łatwych. Jesteśmy liderami grupy i zapewne Kida zmobilizowana, będzie chciała nas pokonać. My jednak gramy o najwyższe cele i jeżeli tylko frekwencja nie zawiedzie jestem pewien zwycięstwa.

Mariusz Kruk (Kida) – Do meczu przystąpimy brakiem trzech podstawowych zawodników.Mimo osłabień na boisko wyjdziemy powalczyć o jak najlepszy wynik. Przed meczem z liderem pozyskaliśmy nowego sponsora , który dodatkowo „ %” nas zmobilizował.

Niedziela – 28.09 – grupa A

8:45 Leasing-Experts – Fuzja Team

Robert Ozga (Fuzja Team) – Po dwóch remisach czas na zwycięstwo. Wiemy ,że rywal potrafi grać w piłkę co już niejednokrotnie pokazał , dlatego czeka nas ciężki a dla kibiców fajny mecz

Dariusz Guzik (Leasing-Experts) - Po ostatniej kolejce i porażce z Kobo nasz zespół liczy na 3 punkty. Rywal- Fuzja Team prezentuje się może gorzej na papierze od pozostałych rywali z grupy ale na pewno nie ma mowy o zlekceważeniu przeciwnika a do spotkania podejdziemy zmotywowani i skoncentrowani próbując od początku narzucić swój styl gry

9:30 Gentleman Moda Męska – AWKS Nisko

Maciej Zamojcin (GMM) – Trzeci nasz mecz był ostatnim momentem do wyciągnięcia wniosków a lekcja gry od Opla z pewnością podziałała na nas motywująco. Niedzielny mecz z wojskowymi to ostatni dzwonek i czas na przebudzenie się a także na zorganizowanie drużyny , jeżeli myślimy o grach finałowych SALF. O zwycięstwo będzie bardzo ciężko. Porażki również nie możemy wykluczyć ale nie w takim stylu jak z Oplem. Obie drużyny zanotowały falstart w rozgrywkach dlatego mecz ten będzie zacięty i bardzo ważny dla obu drużyn.

Andrzej Pietrzyk (AWKS Nisko) – Atmosfera w zespole po porażkach jest wręcz przytłaczająca. Teraz czeka nas kolejny ciężki mecz, który wierzę ,że w końcu zakończy się naszym zwycięstwem. Punktów do zdobycia jest coraz mniej a turniej pucharowy z każdą porażką zaczyna się oddalać.

10:15 Kobo PGD – Opel Samko

Mateusz Nowak (Opel Samko) – Po falstarcie wracamy na właściwe tory i gramy o kolejne 3 punkty. Przeciwnik wymagający,ale właśnie z takimi drużynami gramy poprawnie. Naszym plusem i atutem jest atmosfera w drużynie, która jako jedyna nigdy się nie psuje.

Paweł Bednarz (Kobo PGD) - Będzie to mecz godnych siebie przeciwników. Oba zespoły mają w swych szeregach zawodników, którzy z pewnością mogliby stanowić o sile niejednego zespołu w rozgrywkach organizowanych przez Podokręg Stalowa Wola. Zwycięzca tego meczu zrobi spory krok do bezpośredniego wyjścia z grupy.

11:00 Febrisan – Argo-Tech

Robert Żołopa (Febrisan) – Po ostatnim meczu czujemy niesmak. Przed nami bardzo trudny rywal – lider grupy Argo-Tech. Musimy więc zagrać na 110% . Nie zamierzamy się jedynie bronic. Będziemy atakować i szukać swoich szans. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie a wszystko zweryfikuje boisko.

Tomasz Kozłowski (Argo-Tech) - Forma strzelecka chłopaków z zespołu rośnie i oby tak pozostało jak najdłużej. Z Febrisanem nie będzie łatwo. Jest to jedna z nielicznych drużyn , która ograła chłopaków z Toyoty a obecnie Opla. Liczę na dobrą piłkę w wykonaniu obu ekip a także na frekwencję wśród zawodników oraz kibiców , których serdecznie zapraszam na spotkanie.