4 kolejka

• autor: orlik2011, 2014-09-27 12:33

BEZ NAZWY - POGOTOWIE RATUNKOWE 2-8 (1-4)

Błażejewski , Ossowski - Zipser 3, J.Buczek 2, K.Bąk 2, Łupikarz

Na dzień dobry 4 kolejki Pogotowie Ratunkowe ogrywa Bez Nazwy 8-2. Trzy trafienia zalicza Kuba Zipser a po dwa dokładają Jacek Buczek oraz Krystian Bąk. Wśród pokonanych najładniejszą bramkę meczu zdobywa Janusz Ossowski oraz wyróżniający się Tomasz Błażejewski

TRYUMF - WOBI-STAL   5-2 (2-1)

Iwaszko 2, Bielecki, Tarka, Puka  -Rybak, Tabor

Było to bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Wygrał Tryumf (bardzo dobrze kierowany przez Kamila Tarkę) , który w końcówce meczu przechyla szalę zwycięstwa na swoją stronę. Graczem meczu zostaje strzelec dwóch bramek Leszek Iwaszko a wśród pokonanych pozytywne wrażenie zostawia po sobie Dariusz Krawiec oraz Paweł Rybak.

CELL-FAST  - FC CHAOS & GzP  1-3 (0-0)

Chmiel -- Tur, Duliban, Maksimek

Cell-Fast gra co raz lepiej ale ... kolejny raz schodzi z boiska z porażką. FC Chaos & GzP kierowany przez Arkadiusza Pikora oraz Tomasza Miętusa dopisuje do swojego konta kolejne 3 punkty po bardzo wyrównanym meczu. Wynik przez znaczną cześć meczu był sprawą otwartą i dopiero kuriozalna trzecia bramka po wrzutce Marcina Maksimka ostatecznie wskazała zwycięzce tego pojedynku. Wśród pokonanych na wyróżnienie zasłużył Daniel Moskal

FC PARALIŻ - KIDA  7-5 (2-3)

Zelek 4, Maczuga, Naprawa. K.Sudoł -- Gonek 2, Mudy 2, Kruk

Jak Kida tego nie wygrała? Chyba przez kilka dni zawodnicy Krzysztofa Szkutnika nie będą potrafili sobie odpowiedzieć na to pytanie.Słabszą dyspozycję dnia Paraliżu, Kida mogła i powinna wykorzystać mając masę stuprocentowych sytuacji. Nie często zdarza się ,że na więcej pochwał zasłużyli ... przegrani. Najlepszym na boisku był Daniel Wasiak a na wyróżnienie zasługują również: Dariusz Mudy oraz Paweł Gonek , którzy dwukrotnie pokonali bramkarza rywali. Wśród zwycięzców dobre zawody zagrał Mateusz Naprawa a skutecznością popisał się Adam Zelek, który mając już 12 trafień samodzielnie prowadzi w klasyfikacji strzelców.

LEASING-EXPERTS - FUZJA TEAM 3-4 (2-0)

Muc, Nowak, Garbacz  - Cz.Szuba 2, K.Szuba, Flis

Po pierwszej połowie i niekorzystnym wyniku nic nie wskazywało, że Fuzja Team zakończy ten mecz zwycięsko. Po przerwie jeszcze bardziej zmotywowana przez swojego kapitana Roberta Ozgę ekipa Fuzji zagrała koncertowo przechylając szale zwycięstwa na swoją korzyść. Skutecznie pod bramką rywala zachował się duet: Czesław (2 bramki) i Karol Szuba a czwartą bramkę dołożył rozgrywający dobre spotkanie Mariusz Flis. Filmową bramkę zdobył Partyk Nowak, który po wrzutce Mariusza Garbacza ładnym strzałem głową pokonał Jacka Nosala.

GENTLEMAN MODA MĘSKA - AWKS NISKO  4-3 (2-1)

Stręciwilk 3, Błażejowicz -- Woźny, Pietrzyk, Smoleń

Gentleman szybko wyciągnął wnioski po ostatniej wysokiej porażce z Oplem, wygrywając ważny mecz 4-3. AWKS nadal pozostaje "w blokach startowych" mając po trzech meczach zerowe konto punktowe.Hat-tricka ustrzelił dobrze dziś grający Łukasz Stręciwilk a u pokonanych na wyróżnienie zasłużył strzelec jednej z bramek Artur PietrzykPlus  pojawia się również przy Kamilu Błażejowiczu.

KOBO PGD - OPEL SAMKO  4-3 (2-2)

Słowik, Pysz, Tabaka, Jurecki -- Rusak, Góreczny, Stec

Kobo PGD pod wodzą doskonale dziś broniącego Konrada Bednarza i po bardzo dobrym meczu pokonało ekipę Opel Samko 4-3. Spotkanie wstępnie pokazało nam czego możemy spodziewać się w fazie pucharowej. Były ładne akcje, bramki, wiele walki, emocji  a nawet ... krew. Ciężko o indywidualne wyróżnienie dlatego też brawa należą się dla wszystkich uczestników spotkania. Wynik "na styku" zapewnił nam emocje do końcowych minut. Opel doznał już drugiej porażki co chyba we wcześniejszych edycjach na orlikach czy też turniejach halowych nie zdarzało się zbyt często. Dzięki wygranej Kobo odskoczyło ekipie Janusza Górecznego już na 4 punkty.

FEBRISAN - ARGO-TECH  3-8 (0-4)

Sławek 2, Żołopa - -Orliński 3, Dybka 2, Pintal, Stasiak, Mika

Argo-Tech łatwo ograł ekipę Febrisanu 8-3. Pokonani zupełnie dziś zawiedli oddając całkowicie inicjatywę bardzo dobrze  grającemu liderowi grupy A. Trzy bramki strzelił Jacek Orliński, dwie dołożył Daniel Dybka a bramkę meczu zdobył Grzegorz Pintal pokonując bramkarza rywali ładnym strzałem z powietrza. U pokonanych najwięcej chęci do gry miał  Rafał Kościelski.

Dzisiaj na orliku odwiedził nas bramkarz Stali Stalowa Wola, lidera II ligi  - Tomasz Wietecha. Wielki dzieki. Mam zapewnienia ,ze nie jest to jednorazowa wizyta i kolejni zawodnicy Stali również chętnie zawitają na "siódemkę".