Przed 6 kolejką

• autor: orlik2011, 2014-10-09 19:14

Sobota 11.10

8:15 – Pogotowie Ratunkowe – FC Chaos & GzP

Jakub Zipser (Pogotowie Rat.) - W ostatnim meczu z Tryumfem zagraliśmy poprawnie i pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. Mam nadzieję, że w spotkaniu z silnym z FC Chaos & GzP to potwierdzimy.

9:00 – Bez Nazwy – Wobi-Stal

Janusz Ossowski (BezNazwy) - Przeciwnik to uznana firma na orlikach. Podchodzimy do meczu z bojowym nastawieniem. Jeżeli każdy z nas zagra na 100% może uda się sprawić niespodziankę. Kiedyś fatalna passa musi się skończyć. Może już w tym meczu ?

Łukasz Rędzio (Wobi-Stal) - Sobotnia potyczka będzie dla nas bardzo ważna, sytuacja w tabeli zrobiła się nieciekawa rywale uciekają, pora więc zakasać rękawy i zdobyć jakieś punkciki. Rywale mimo iż jeszcze bez zdobyczy punktowej na pewno się nie położą i będą również starali się odwrócić swoją kartę. Nie ukrywam że w tym meczu liczymy na pełną pulę.

9:45 – Kida – PCOW Markov

Mariusz Bąk (PCOW) – Nie graliśmy zbyt często z najbliższym rywalem. W tym sezonie Kida radzi sobie całkiem dobrze więc zapowiada się ciekawy pojedynek. Nie ukrywam ,że liczymy na komplet punktów ale wiem też że nie będzie łatwo. Życzymy drużynie Kidy miejsca w pierwszej szóstce.

10:30 – Tryumf – FC Paraliż

Kamil Tarka (Tryumf) – Nasza kadra się wykrusza ( kontuzje, wyjazdy, choroby,kartki). Po porażce z solidnie grającym Pogotowiem lekcje zostały odrobione. Teraz czeka nas „Paraliż”, drużyna młodych, ambitnych chłopaków, grających bez żadnego ciśnienia. Na lidera postaramy się zmobilizować i tanio skóry nie sprzedamy.

Krzysztof Maczuga (FC Paraliż) – Kolejna kolejka, kolejny mecz przed nami. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie silna drużyna Tryumfu. W naszym zespole atmosfera jest bardzo dobra, frekwencja dopisuje, więc do meczu podchodzimy zmobilizowani i walczymy o 3 punkty.

Niedziela 12.10

8:15 - AWKS Nisko – Lider Jata

Artur Pietrzyk (AWKS) – Po kolejnej przegranej jedną bramką,w niedziele czeka nas kolejny i prawdopodobnie ostatni mecz o wszystko. Gramy z drużyną , z którą jeszcze nie udało się nam wygrać. Mimo tego gramy o całą pulę. Jak dotąd rywale grają „dla nas”. Jednak nie potrafmy tego wykorzystać i do premiowanego miejsca tracimy tylko i aż 4 punkty.

Mateusz Sabat (Lider) – Będzie to nasz kolejny mecz, jeżeli myślimy o wyjściu z grupy o wszystko. Udało się zdobyć pierwsze punkty i naszym celem jest zwiększenie tej zdobyczy. Mecz z AWKS nie będzie łatwy ale zrobimy wszystko aby wygrać to spotkanie.

9:00 – Argo-Tech – Fuzja Team

9:45 – Kobo PGD – Gentleman Moda Męska

Jarosław Szelest (Kobo PGD) – Patrząc na kadrę naszego najbliższego rywala jestem trochę zaskoczony ich niską pozycją w tabeli. Choć to dopiero połowa rozgrywek, myślę że są w stanie powalczyć o 3-4 miejsce w grupie. Zapowiada się ciekawy mecz w którym emocji zapewne nie zabraknie. Za czerwoną kartkę pauzuje nasz podstawowy bramkarz ale i tak o pozycję w bramce jestem spokojny. Rezerwowy goalkeeper Przemo pokazał,że jest równie dobry w swym fachu co Beny. Jeżeli dopisze frekwencja to liczę na 3 punkty.

10:30 – Leasing-Experts – Febrisan

Partyk Olszowy (LE) – Szanujemy Febrisan. Jesteśmy w podobnej sytuacji tak więc mecz ten będzie o 6 punktów. Chcemy pokazać dobrą piłkę, wygrać a tym samym przerwać złą passę. Emocji w tym spotkaniu zapewne nie zabraknie.

Robert Żołopa (Febrisan) – Drużyna Leasing-Experts to bardzo dobry zespół ale gra podobniejak my raz lepiej raz gorzej. Ostatnio brakuje nam i liczebności i dokładności. Myślę ,ze wreszcie los się odmieni i wygramy ten mecz. Spotkanie będzie ciekawe, każdy walczył będzie do końca.

Przypominamy o nowych godzinach rozpoczęcia spotkań !!!