6 kolejka

• autor: orlik2011, 2014-10-11 15:07

POGOTOWIE RATUNKOWE - FC CHAOS & GzP   2-2 (0-2)

Zipser , K.Buczek -- Miętus 2

Bardzo ciekawy mecz dwóch wyrównanych drużyn zakończony remisem. FC Chaos & GzP kierowany przez bardzo dobrze grającego Marcina Maksimka do przerwy po trafieniach Tomasz Miętusa prowadził 2-0. Po przerwie trafił Kuba Zipser a w samej końcówce punkt uratował Kacper Buczek, który strzałem głową pokonał bramkarza rywali. Bramka ta ucieszyła też zawodników Cell-Fastu, którzy dzięki takiemu wynikowi zachowują nadal szansę na wyjście z grupy..

BEZ NAZWY - WOBI-STAL   0-3 vo

Wielkie zaskoczenie. Walkower dla Wobi-Stal. Przyszłość ekipy Bez Nazwy poznamy w ciągu kilku następnych dni. Przy czarnym scenariuszu terminarz a przede wszystkim godziny rozpoczęcia spotkań w grupie B ulegną nieznacznym zmianom.

KIDA - PCOW MARKOV   3-13  (1-6)

Mudy, Gonek, Górski  -- Maślach 3, P.Młynarski 3, Balmas 3, Wierny 2, P.Turek 2

Ekipa PCOW Markov rozkręca się na dobre. Przekonywujące zwycięstwo nad Kidą ,która  tym razem zagrała w okrojonym składzie. Następujące z każdą minutą zmęczenie rywala zostało bezlitośnie wykorzystane. Po 3 bramki do swojego konta dopisali : Paweł Maślach, Paweł Młynarski oraz Rafał Balmas ,który z 11 trafieniami plasuje się już na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców. Dwie bramki strzelił Krzysztof Wierny a także rozgrywający bardzo udane zawody Piotr Turek

TRYUMF - FC PARALIŻ   2-1 (1-0)

Armata, Tarka  - R.Sudoł

Niepokonany lider poznał dziś smak porażki. Tryumf po wpadce w ostatniej kolejce zagrał odpowiednio zmobilizowany i po bardzo dobrym spotkaniu zwyciężył FC Paraliż 2-1. Skuteczne wyłączenie z gry Adama Zelka oraz wzorowa gra obronna dała końcowy sukces. Gratulacje należą się całej zwycięskiej drużynie a na nieco większe wyróżnienie zasłużył Kamil Tarka, który po raz kolejny rozegrał dobre spotkanie pieczętując je zwycięską bramką w końcowych minutach meczu.

AWKS NISKO - LIDER JATA  5-1 (3-0)

Kośmider 2, Drąg, Soboń, Smoleń - Ł.Sabat

Wojskowi wygrywając ważne spotkanie wracają do gry i ponownie liczą się w walce o awans do fazy pucharowej. Jata po ostatnim zwycięstwie,ponownie zagrała poniżej oczekiwań i po 6 kolejce zamyka tabelę grupy A. Dwie bramki strzelił najlepszy na boisku Andrzej Kośmider a dla pokonanych honorową bramkę zdobył Łukasz Sabat.

.ARGO-TECH - FUZJA TEAM  10-3 (5-0)

Orliński 4, Dybka 3, Bieńko 2, Mika - Cz.Szuba, Reichert, Flis

Pokaz siły i składnej gry w wykonaniu drużyny Argo-Tech, która zdecydowanie pokonała silną w tej edycji ekipę Fuzji Team. 4 bramki Jacka Orlińskiego w tym jedna strzelona przewrotką, 3 -Daniela Dybki, 2 - Tomka Bieńki i jedna Kamila Miki dały vice-liderowi grupy zasłużony dwucyfrowy wynik. Z siedmioosobowego składu Fuzji najwięcej ochoty do gry miał Mariusz Flis wspomagany przez Czesława Szubę.

KOBO PGD - GENTLEMAN MODA MĘSKA  15-3 (8-2)

Paterek 4, P.Bednarz 3, Ziemiański 3, Skiba 2, Jurecki, Pysz, Tomczyk - Pająk 2, Piskorowski

Kolejny raz drużyna Gentlemana zawiodła co do liczebności. Grając przez 40 minut w pięciu już od samego początku skazani byli na porażkę. Chwała im za to ,że zagrali strzelając aż 3 bramki. Silne Kobo wykorzystało sytuacje i odniosło przekonywujące zwycięstwo. 4 bramki do swojego konta dopisuje Łukasz Paterek a po 3 trafienia - Paweł Bednarz oraz Bartek Ziemiański

LEASING-EXPERTS - FEBRISAN  4-2 (3-0)

Chorzepa 2, Muc, Garbacz -- Kwietniewski, Wierzbicki

Po bardzo ważnym spotkaniu dla obu drużyn zwycięstwo odnosi Leasing-Experts. Dzięki wygranej drużyna wyróżniającego się na boisku Łukasz Kozioła wskakuje na bezpieczne 5 miejsce w tabeli spychając równocześnie Febrisan w czerwoną strefę. Bardzo ładną bramkę zdobył Rafał Chorzępa uderzając z dalszej odległości w górny róg bramki a także Bartek Kwietniewski , który w podobny sposób pokonał bardzo dobrze broniącego Artura Bełzaka.