8 kolejka

• autor: orlik2011, 2014-10-25 17:00

WOBI-STAL - FC CHAOS & GzP  0-4 (0-2)

Maksimek 2, Paterek 2

Mocno przetrzebiony skład Wobi-Stal długo utrzymywał korzystny remisowy wynik, aż wreszcie Krzysztof Paterek jako pierwszy znalazł sposób na dobrze broniącego Łukasza Rędzio. Drużyna FC Chaos & GzP oraz jej kibice mogli odetchnąć oraz dopisać niespodziewanie łatwe 3 punkty. Wobi-Stal przechodzi do kolejnej rundy zajmując 5 lokatę, którą mogą stracić na rzecz Pogotowia w 9 kolejce. FC Chaos & GzP zakończy rundę na 4 miejscu. Zwycięstwo z liderem w ostatniej kolejce przy porażce Tryumfu przesunie ich na 3 lokatę.

CELL-FAST - PCOW MARKOV  1-7 (1-3)

Lewiński -- P.Młynarski 3, G.Młynarski 2, Maślach, Balmas

PCOW Markov nie zwalnia tempa i wygrywa kolejny mecz, tym razem z Cell-Fastem 7-1. W ostatniej kolejce powalczą o awans do III rundy z trzecim w tabeli Tryumfem. Dobry mecz rozegrał Paweł Maślach ( 1 bramka) oraz Paweł i Grzegorz Młynarscy, którzy wspólnie pięciokrotnie pokonali bramkarza rywali. Cell-Fast w 9 kolejce zagra o honor oraz powalczy o pierwszy w historii rozgrywek Puchar Pocieszenia.

FC PARALIŻ - POGOTOWIE RATUNKOWE  8-3 (3-1)

Zelek 7 , Pardyak  -- Zipser 3

Tempa nie zwalnia również lider tabeli FC Paraliż zwyciężając Pogotowie Ratunkowe 8-3. Mimo wysokiego wyniku mecz był przez większą część wyrównany i kto wie co byłoby,gdyby nie znakomita postawa w bramce Mirosława Pardyaka, który wpisał się również na listę strzelców skutecznie wykonując rzut karny. Skuteczny aż do bólu był Adam Zelek, który siedmiokrotnie pokonał bramkarza rywali , tym samym znacznie umacniając się na czele klasyfikacji strzelców. U pokonanych hat-tricka zaliczył Kuba Zipser. W ostatniej kolejce Pogotowie zagra o 5 pozycję.

KIDA - TRYUMF  1-15 (0-9)

Mudy -- Łyp 4, Armata 4, Tarka 2, Puka 2, Kredens, Masternak, Rembisz

Ekipa Kidy, aby mieć jeszcze szanse na wyjście z grupy musiała dziś zapunktować. Niestety -dla niech- w 5-ciu powalczyć z silnym Tryumfem się nie da. Kida ostatecznie skończy rozgrywki na 7 miejscu i powalczy o Puchar Pocieszenia. Tryumf bezlitośnie wykorzystał osłabienie rywali. W 9 kolejce powalczą z PCOW o drugie miejsce. Przy zwycięstwie i jednoczesnym potknięciu FC Paraliż mogą do kolejnej rundy awansować jako lider grupy. Po 4 razy do bramki rywala trafiali : Mateusz Łyp oraz Piotr Armata. Honor Kidy uratował Dariusz Mudy.

ARGO-TECH - KOBO PGD  1-2 (1-1)

Orliński -- Paterek, P.Bednarz

W meczu na szczycie grupy A po bardzo dobrym spotkaniu Kobo PGD pod wodzą Bartłomieja Ziemiańskiego zwyciężyło Argo-Tech 2-1, dzięki czemu z pierwszego miejsca awansuje do III rundy. Argo-Tech mimo porażki zachowuje pozycję vice lidera a tym samym szansę na bezpośredni awans. Bramkarz Argo wyciągał piłkę z siatki po strzałach Łukasza Paterka oraz Pawła Bednarza a jedyną bramkę dla pokonanych strzelił Jacek Orliński. Brawa dla obu ekip za stworzenie ciekawego pojedynku.

LEASING-EXPERTS - GENTLEMAN MODA MĘSKA  7-3 (2-2)

Garbacz 4, Kozioł 2, Muc - Bąk 2, Stręciwilk

Gentleman Moda Męska przegrywając zajmuje ostatecznie odległe 8 miejsce. Rekompensatą pozostaje walka o Puchar Pocieszenia. Leasing-Experts potrzebnego punktu poszuka w ostatniej kolejce w pojedynku z Argo-Tech ,a przy porażce pozostaje gorący doping wojskowym w ich bezpośrednim spotkaniu z Febrisanem. 4 bramki do swojego konta dopisuje Mariusz Garbacz a 2 wyróżniający się Łukasz Kozioł. Dwie bramki dla pokonanych strzelił Sławomir Bąk.

OPEL SAMKO - AWKS NISKO  3-6 (2-3)

Rusak, Rybicki, Hawrylak -- Soboń 4, Pławiak 2

Zmobilizowany AWKS Nisko pokonał Opla Samko 6-3. Jest to już trzecia porażka Opla w tej Edycji. AWKS mający widmo braku awansu do kolejnej rundy zagrał jedno z najlepszych swoich spotkań i zasłużenie dopisuje do swojego konta bardzo potrzebne 3 punkty, które już praktycznie zapewniają im dalszą grę o najwyższe cele. Skutecznością popisał się Kamil Soboń, czterokrotnie pokonując Andrzeja Rzeźnika -  bramkarza Opla. Dwie bramki strzelił najaktywniejszy na boisku Andrzej Pławiak a na wyróżnienie zasługuje Daniel Ulawski, który swoją dobrą postawą w bramce znacznie przyczynił się do zwycięstwa swojej ekipy.

FUZJA TEAM - LIDER JATA  3-0 vo

Przypominam ,że na orliku na ostatniej 9 kolejce spotykamy się za dwa tygodnie ( 8/9.11).

Grupa A - Kobo PGD w ostatniej kolejce dostaje punkty walkowerem. W związku z tym mecz  Febrisan - AWKS Nisko z godz. 10:30 zostaje przesunięty na godz 9:45.