9 kolejka, faza pucharowa - ostateczne terminy

• autor: orlik2011, 2014-10-29 16:20

Propozycja rozegrania i przyspieszenia rozgrywek, aby zdążyć przed możliwymi mrozami a tym samym zagrać najciekawszą fazę rozgrywek w miarę normalnych warunkach została przez większość zaakceptowana ale... nie w 100%. Każdy ma różne zajęcia na tygodniu co jest zrozumiałe a naszym celem nie jest osłabianie drużyn przed decydującymi meczami (nie wspominając pełnej frekwencji w meczach weekendowych). Dlatego też terminarz nie ulega zmianom.

Aby jednak nie było narzekań że gramy za wcześnie, że jest za zimno proponujemy każdej z drużyn możliwość rozegrania po wcześniejszym uzgodnieniu z drużyną przeciwną spotkania na tygodniu. Jeżeli obie ekipy zdecydują się przełożyć swój mecz z soboty czy niedzieli muszą nam to zgłosić nie później niż 48h przed planowanym nowym terminem. Spotkanie powinno być rozegrane w tygodniu poprzedzającym daną kolejkę czy rundę.

Przykład : 9 kolejka rozegrana będzie 8/9.11 -  rezerwowy termin - od 3 do 7.11

Wolne terminy,w których możemy grać:

- poniedziałek od godz 17 do 20 (rozpoczęcie spotkania max 19:20)

- środa od 18:30 do 20 (rozpoczęcie spotkania max 19:20)

- piątek od 17 do  20 (rozpoczęcie spotkania max 19:20)

Godziny spotkań kolejnych rund będą uzupełniane na bieżąco z kilkudniowym wyprzedzeniem.