9 kolejka - sobota -wyniki

• autor: orlik2011, 2014-11-08 11:49

OPEL SAMKO - FUZJA TEAM  13-2 (7-0)

Góreczny 7, Rybicki 3, Nowak 2, Myszka -- Cz.Szuba , Flis

Opel Samko rozbił Fuzję Team wygrywając aż 13-2. Zwycięstwo daje graczom Opla trzecia lokatę i w II rundzie zagrają z 6 zepołem grupy B - Wobi-Stal. Fuzja kończy fazę grupową na czwartej pozycji i w kolejnej rundzie zmierzy się z Pogotowiem Ratunkowym. W dzisiejszym spotkaniu wszystko wychodziło Januszowi Górecznemu , który siedmiokrotnie pokonał bramkarza rywali. 3. bramki do swojego konta dopisuje Łukasz Rybicki , 2. Mateusz Nowak a jedno - Mariusz Myszka

FEBRISAN - AWKS NISKO  1-2 (1-1)

Banach  -- Pławiak , Smoleń

Febrisan przegrał mecz na własne życzenie. Wiele niewykorzystanych sytuacji, strata bramki w końcówce meczu i porażka, która przekreśliła szanse na awans do czołowej szóstki. Z takiego wyniku bardzo ucieszyli się zawodnicy Leasing-Experts, którzy zachowali swoją 6 lokatę. AWKS Nisko kończy fazę grupową na 5 miejscu i czeka na swojego kolejnego rywala , którym będzie czwarty zespół grupy B. Pierwszą bramkę dla wojskowych strzelił Andrzej Pławiak a wynik spotkania ustalił Mateusz Smoleń ,kończąc celnym trafieniem składną zespołową akcję. Honorowe trafienie dla pokonanych uzyskał wyróżniający się Konrad Banach. Febrisan o finał Pucharu Pocieszenia zagra z 8 zespołem grupy B.