AWKS Nisko - Tryumf 5-1

• autor: orlik2011, 2014-11-21 20:18

AWKS NISKO - TRYUMF  5-1 (1-0)

Pławiak 2, Kośmider, Woźny, Smoleń -- Masternak

Bardzo dobre spotkanie obejrzeli licznie przybyli jak tą porę dnia i roku kibice. W pierwszej bardzo wyrównaniej połowie bramkarze obu ekip bardzo długo zachowywali czyste konto ,aż w końcu Andrzej Pławiak pokonał Piotra Rembisza i wojskowi do przerwy prowadzili 1-0. Wcześniej wyśmienitej okazji nie wykorzystał Leszek Iwaszko a po przeciwnej stronie Kamil Soboń. Po przerwie Andrzej Pławiak podwyższa wynik spotkania a chwilę poźniej skuteczny atak przerprowadza Tryumf i Marcin Masternak po ładnej akcji strzela bramkę kontaktową. Wyrównać powinien Przemek Szewc, jednak będąc w idealnej sytuacji przestrzelił. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła i Tomasz Woźny uspakaja wydarzenia na boisku podwyższając wynik na 3-1. Nie mający nic do stracenia Tryumf atakuje zwiększoną liczbą zawodników narażając się na kontry, po których Andrzej Kośmider oraz Mateusz Smoleń pieczętują końcowy sukces. W ostatniej akcji meczu kontuzji nabawił się Kamil Soboń i jego występ w niedzielnym meczu stoi pod wielkim znakiem zapytania.