La Passione: Krystian Tabaka 4, Krzysztof Jurecki 2, Łukasz Paterek, Piotr Skiba, Damian Kozłowski

FC Paraliż: Adam Zelek 2, Tomasz Wolak

zawodnik meczu:

Krystian Tabaka (La Passione)

Faworyt spotkania La Passione nie zawiódł i pewnie pokonał zawsze groźny zespół FC Paraliż. W kluczowym spotkaniu słabiej zagrał Mirek Bajek oraz Krzysztof Maczuga a rozpędzony i bardzo dobrze współpracujący ze sobą duet - Krzysztof Jurecki - Krystian Tabaka  - umiejętnie wykorzystał wszystkie słabości rywala.

GzP & FC CHAOS     4   -   1     AWKS NISKO

bramki:

GzP & FC Chaos: Paweł Ziółkowski 2, Mateusz Adamski, Jarosław Reguła

AWKS Nisko: Mateusz Smoleń

Mateusz Adamski (GzP & FC Chaos)

Kto oczekiwał dużych emocji - nie zawiódł się. Wojskowi osłabieni brakiem Andrzeja Gromadzkiego lepiej rozpoczęli spotkanie i po trafieniu Mateusza Smolenia prowadzili 1-0. Kluczowa dla przebiegu spotkania sytuacja miała miejsce tuż przed przerwą  Jarosław Reguła ograł Alberta Puzio a Paweł Ziółkowski wyrównał losy spotkania. W drugiej połowie "zieloni" przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść a wynik przypieczętował wyróżniający się Mateusz Adamski.

ARGO-TECH     9   -  2     FUZJA TEAM

bramki:

Argo-Tech: Jacek Orliński 4, Patryk Dybka 4, Witold Stasiak

Fuzja Team: Czesław Szuba , Paweł Stajniak

Witold Stasiak (Argo-Tech)

Już przed pierwszym gwizdkiem sędziego łatwo było wskazać zwycięzce tego spotkania.  Ilościowy skład Fuzji Team (6 osób) nie napawał optymizmem. Argo-Tech kierowane przez Witka Stasiaka wygrało tylko 9-2. Warto dodać ,że u pokonanych w bramce debiutował  Mirek Reichert i w kilku sytuacjach pokazał się z dobrej strony. Cztery bramki zdobył jak zawsze bardzo aktywny Patryk Dybka oraz Jacek Orliński, który tym samym powiększył swoją przewagę nad pierwszym "aktywnym" zawodnikiem aż do 12 bramek.

OPEL SAMKO     3   -   1     WOBI-STAL

bramki:

Opel Samko: Mateusz Nowak, Łukasz Rybicki, Dariusz Dołgań

Wobi-Stal: Jarosław Szelest

Dariusz Dołgań (Opel Samko)

Opel Samko przystąpił do spotkania bez Janusza Górecznego a najlepszy strzelec Wobi-Stal Rafał Rędzio przystąpił do meczu z kontuzją. Emocje rozpoczęły się już w 1 minucie, gdzie po strzale Jarka Szelesta "Stalowcy" objeli prowadzenie. Szybko jednak po asyście Darka Dołgania i strzale Mateusza Nowaka zwycięzca I Edycji Opel Samko wyrównał i pomimo jeszcze wielu sytuacji pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym. Po przerwie kontuzja uniemożliwiła kontynuowanie spotkania Pawłowi Rybakowi a grający z każdą minutą co raz lepiej Opel wykorzystał kłopoty rywala i za sprawą Łukasza Rybickiego objął jednobramkowe prowadzenie. Tuż przed końcem spotkania bardzo dobrze broniącego Przemysława Pacholca  pokonał Darek Dołgań pieczętując tym samym zwycięstwo i awans swojego zespołu do półfinału II Edycji.