SALF "GULIWER" - strona nieoficjalna

6 Edycja oficjalnie zakończona

• autor: orlik2011, 2017-07-04 21:32

30.06.2017 oficjalnie w Restauracji "Lasowianka" zakończyliśmy 6 edycję SALF "Guliwer". Miłą atmosferę stworzyli m.in zawodnicy APROD, Argo-Tech, PCOW Markov, Moniki Bus, Pogotowia Ratunkowego Solidarność oraz Samych Swoich, którym dziękujemy za przybycie.

W tej edycji wyróżniliśmy 12 zawodników (po dwóch z drużyn z miejsc 1-4 oraz po jednym z drużyn 5-8), którzy otrzymali pamiątkowe "szkiełka". Wyróżnienia otrzymali:

Maciej BUCZEK (Pogotowie Ratunkowe Solidarność)

Łukasz KUSIŃSKI (Sami Swoi)

Dominik KURKIEWICZ (PCOW Markov)

Grzegorz PINTAL (Argo-Tech)

Piotr RÓG (Monika Bus)

Łukasz PATEREK (APROD)

Krzysztof JURECKI (APROD)

oraz:

Kamil BĄK (Straż Pożarna)

Tomasz BARTNIK (Ford MHM)

Rafał MALON (Monika Bus)

Piotr MŁYNARCZYK (Argo-Tech)

Grzegorz MŁYNARSKi (PCOW Markov)

Najlepszy strzelec turnieju Dawid MROCZEK (PCOW Markov) - 36 bramek.

Najlepszy bramkarz 6 edycji : Konrad BEDNARZ (APROD)

Najlepszym zawodnik 6 edycji - MVP turnieju - został Damian KASAK (APROD)

Okazałe puchary za pierwsze trzy miejsca otrzymały najlepsze drużyny 6 edycji:

IV miejsce:

MONIKA BUS

PCOW MARKOV

ARGO-TECH

APROD

Pamiątkowe statuetki otrzymali również: Bolesław BRUD oraz Sławomir KAPLITA, którzy poświęcając swój prywatny czas pomogli nam podczas turnieju.

Szklany dyplom w ramach podziękowań za duuużą pomoc i znakomitą współpracę otrzymał Robert OZGA "Sklep na Rogu".

Wielkie podziękowania kierujemy również do Krzyśka SKRZYPKA i Piotrka MŁYNARCZYKA - Sklep Sportowy "MARATON" oraz do Piotrka REMBISZA - Tryumf".

Dziękujemy pani Agnieszce z biura Prezydenta Miasta Stalowa Wola oraz pani Agnieszce, dzięki której spawy "papierkowe" były zdecydowanie łatwiejsze do uporządkowania.

Wielkie DZIĘKUJE za doskonałą współpracę dla Janusza BISA, byłego już dyrektora PSP7 oraz dla nauczycieli (p.Bogusi, p.Krzyśkowi i p.Pawłowi).

p.Roman KARBARZ - członek zarządu PSS "Społem" i p.Jacek NOWICKI - prezes zarządu PSS "Społem" - DZIĘKUJEMY za pomoc przy organizacji zakończenia 6 edycji.

Dziękujemy również p.Stanisławowi SOBIERAJOWI - przewodniczącemu Rady Miasta Stalowa Wola oraz prezydentowi Miasta Stalowa Wola - Lucjuszowi NADBEREŻNEMU

Dziękujemy także wszystkim tym, którzy nam pomogli a nie zostali wymienieni oraz oczywiście wszystkim drużynom i zawodnikom za udział oraz sędziom za wspólne 3 miesiące sportowych emocji. Gratulujemy jeszcze raz zwycięzcom i wyróżnionym.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

SALF Guliwer

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. czarny0607 56