System Rozgrywek 7 edycji

• autor: orlik2011, 2018-03-24 09:24

...

Wstępny system rozgrywek 7 Edycji.

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy i w I etapie rozegrają miedzy sobą spotkania (mecz-rewanż) ustalając kolejność przed kolejną rundą. Do II etapu do grupy "niebieskiej" awansują po 3 najlepsze zespoły swoich grup zachowując rezultaty bezpośrednich spotkań. Drużyny z miejsc 4 i 5 utworzą grupę "zieloną" i rywalizować będą o dwa miejsca dające szansę gry dalej. W tym etapie również zagramy mecz i rewanż.

W dalszej części turnieju 8 najlepszych zespołów systemem pucharowym powalczy o zwycięstwo w 7 edycji.

Szczegółowy plan gier możecie zobaczyć w zakładce - system rozgrywek- .

Jako ,ze do końca zgłoszeń i wpłat pozostało kilka dni system ten jest tymczasowy i może ulec zmianie.

Terminy półfinałów oraz finałów są terminami są wstępnymi i zostaną dobrane tak,aby nie kolidowały ze spotkaniami MŚ 2018