Strona klubowa

Aktualności

8 kolejka - wyniki

• autor: orlik2011, 2018-05-08 22:38

W grupie A w 8 kolejce kolejne 3 punkty dopisał do swojego konta  PCOW Markov a Monika Bus zwyciężając Pogotowie Ratunkowe znacznie przybliżyła się do awansu do grupy mistrzowskiej. W grupie B planowe zwycięstwo Samych Swoich oraz mega niespodzianka - Vitrum zwycięża APROD.

Damian Budziło (Vitrum Team) w pojedynku z Konradem Bednarzem.

SUCHY TYNK ST.WOLA       1 (1)

SAMI SWOI                         5 (1)

Bramki: 1-0 Jabłoński 8, 1-1 Chramęga 14, 1-2 Kusiński 23, 1-3 Rędzio 25, 1-4 Jarosz 33, 1-5 Rędzio 39

Suchy Tynk: Strażan - Reichert, Ładziak, Rychlak, Doliński, Jabłoński , Szuba,

Sami Swoi: Bogusz - Weber, Duma, Kusiński , Adamski, Pikor, Chramęga , Jarosz , Rędzio , Armata

Bardzo ważny mecz w walce o awans do najlepszej trójki na swoją korzyść rozstrzygnęli gracze Samych Swoich pokonując Suchy Tynk St.Wola 5-1. Początek spotkania należał do pokonanych, którzy w 8 minucie za sprawą Łukasza Jabłońskiego objęli prowadzenie.  5 minut później do wyrównania doprowadził Tomasz Chramęga i na przerwę zespoły schodziły remisując 1-1. Po zmianie stron Mateusz Adamski wraz z Arkadiuszem Pikorem podkręcili tempo stwarzając swoim kolegom kilka sytuacji bramkowych. Dwie z nich po ładnych strzałach na bramki zamienił Rafał Rędzio a po jednym trafieniu do swojego konta dopisali: Artur Jarosz oraz Łukasz Kusiński.

Wojciech Duma (w środku) skutecznie przerywa kolejny atak rywala

Mirek Reichert (pierwszy z lewej) wraz Cześkiem Szuba próbują powstrzymać Łukasza Kusińskiego

Artur Jarosz (Sami Swoi) - strzelec jednej z bramek w spotkaniu z Suchym Tynkiem

VITRUM TEAM     5 (3)

APROD                3 (1)

Bramki: 1-0 Marchut 6, 1-1 Partyka 7, 2-1 Kurzyna 8, 3-1 Bęben 13, 4-1  Żołopa 23, 3-2 Sławek 29, 4-3 Garbacz 34, 5-3 Flis 5-3

Vitrum Team: Szafraniec - Wierzbicki, Żołopa, Marchut, Budziło, Kurzyna, Bęben, Flis

APROD: Bednarz - Paterek, Ziemiański, Sławek, Jurecki, Kasak, Słowik, Garbacz, Partyka

Skazany na pożarcie Virtum Team sprawił nie lada niespodziankę pokonując APROD 5-3. Zwycięstwo pozwala nadal ekipie Virtum realnie myśleć o grze w II rundzie z najlepszymi a mecz o wszystko zagrają już w piątek z drużyną Samych Swoich. Wynik spotkania otworzył Andrzej Marchut, szybko wyrównał Michał Partyka a już w kolejnej akcji skutecznym strzałem Konrada Bednarza pokonał Dawid Kurzyna, wyprowadzając swój team na ponowne prowadzenie. Jeszcze do przerwy kolejną bramkę dołożył Łukasz Bęben i druga połowa tym samym zapowiadała się nadmiar ciekawie, gdyż grający całkiem przyzwoicie Vitrum Team miał nad "niemrawym" tego dnia APRODEM dwie bramki przewagi. Tuż po przerwie kolejną akcje Vitrum celnym strzałem zakończył Robert Żołopa i niespodziewany sukces drużyny skazanej przed meczem na porażkę stawał się bardziej realny.  W końcówce spotkania APROD wycofując bramkarza "gonił" wynik. Po bramkach Konrada Sławka oraz Kamila Garbacza strata wynosiła już tylko jedną bramkę, jednak na ich nieszczęście Tomek Flis skutecznie, strzałem zza połowy do pustej bramki ustalił wynik spotkania.

Damian Kasak (z piłką) atakowany przez Wojtka Wierzbickiego

Michał Partyka (nr 10) w pojedynku z Damianem Budziło

Andrzej Marchut (Vitrum Team)

Sytuacja w grupie B na dwie kolejki przed zakończeniem I rundy wiele nam wyjaśnia, ale pozostała jedna niewiadoma. O awans do grupy mistrzowskiej walczą dwa zespoły: Sami Swoi oraz Vitrum Team. Już w piątek po bezpośrednim spotkaniu jedna z drużyn może znacznie przybliżyć się do zakładanego celu. Z zaciekawieniem na wynik tego meczu oczekiwać będzie Suchy Tynk , gdyż przy porażce Vitrum, wystartują w II rundzie z 4 punktami i dużą szansą na znalezienie się w fazie pucharowej 7 edycji.

PCOW MARKOV             8 (1)

MAGICZNE PAZURY      2 (1)

Bramki: 1-0 Ł.Bajgierowicz 3, 1-1 Nowakowski 10, 2-1 Kurkiewicz 24, 3-1 Ł.Bajgierowcz 25, 4-1 Bąk 26, 5-1 Kurkiewicz 31, 6-1 Ł.Bajgierowicz 33, 7-1 P.Młynarski 35, 8-1 Marczak 37, 8-2 Kruk 40

Bramka w 37 minucie na 8-1 padła po strzale samobójczym i po konsultacji została przypisana bramkarzowi Sewerynowi Marczakowi

PCOW: Marczak - Balmas, Bąk, G.Młynarski, P.Młynarski, Kurkiewicz , Korzonek, Szado, Ł.Bajgierowicz

Magiczne Pazury: Gozdalski - Nowak, K.Muc, J.Muc, Nowakowski, Kruk, Chorzepa, Szabla, Garbacz

Magiczne Pazury mający jeszcze przed meczem szansę na awans zagrały całkiem przyzwoitą pierwszą połowę z faworytem spotkania PCOW Markov i po 20 minutach remisowały 1-1. Szybko wynik otworzył Ł.Bajgierowicz , ale ambitna gra i bramka Macieja Nowakowskiego dała nadzieje na korzystny wynik w całym spotkaniu. Po przerwie groźną akcje rywala nieprzepisowo przerwał Kacper Muc za co został ukarany żółtym kartonikiem. Fakt ten bardzo skutecznie wykorzystał zespół PCOW strzelając w przeciągu 2 minut 3 bramki. Cała sytuacja odebrała chyba chęci Pazurom na walkę i od tego momentu główniejszym celem były ataki na nogi rywala niż zdobywanie kolejnych bramek. Doświadczony zespół PCOW nie dał się sprowokować i raz po raz punktował rywala strzelając kolejne bramki. Spotkanie z hatrrickiem zakończył Łukasz Bajgierowicz, który w 7 edycji zgromadził już 19 bramek a do granicy 100 brakuje mu już tylko czterech. Bardzo dobre zawody mimo straty 8 bramek rozegrał po raz kolejny bramkarz Maciej Gozdalski

POGOTOWIE RATUNKOWE    1 (1)

MONIKA BUS                           5 (2)

Bramki: 0-1 Telka 3, 0-2 Dudziak 8, 1-2 Zipser 12, 1-3 Krasoń 25, 1-4 Telka 27, 1-5 Telka 32

Pogotowie Rat.: M.Buczek - J.Buczek, Jb.Buczek, K.Buczek, Łojek, Drzymała, Kumik, Zipser

Monika Bus: Malon - Róg, Dudziak, Krasoń, Herdzik, Malinowski, Stajniak, Chmiel, Drabik, Telka

Pogotowie przegrywając z Moniką Bus o awans do fazy pucharowej powalczy z zespołami z miejsc 4 i 5 z grupy B. Po pierwszej połowie mimo przewagi Monika miała jedynie jedną bramkę przewagi. Po zmianie stron "ratownicy" próbowali odwrócić losy spotkania jednak strzały m.in Kuby Zipsera czy Jakuba Buczka skutecznie bronił Rafał Malon . Więcej szczęścia w ataku mieli zawodnicy Moniki Bus i strzelając kolejne bramki kontrolowali przebieg spotkania. Zwycięstwo daje Monice na 99,9 % procent awans do najlepszej trójki.

Krzysztof Chmiel (Monika Bus) znacznie przyczynił się do ważnego zwycięstwa swojego zespołu

Podobnie sytuacja wygląda  w grupie A. Wiemy już, że w grupie mistrzowskiej w II rundzie znajdzie się Argo-Tech oraz PCOW Markov a o pozostałe jedno miejsce rywalizacja toczyć się będzie pomiędzy Moniką Bus i Magicznymi Pazurami. Mimo 6 punktowej przewagi "busiarze" nie mogą być jeszcze pewni awansu, gdyż.... Pazurom pozostaje spotkanie z Pogotowiem Ratunkowym ,z którym (pamiętając pierwsze spotkanie) mają szansę zwyciężyć oraz pojedynek bezpośredni z Moniką Bus, którą już raz pokonali 5-3. Warto również przypomnieć zasadę miejsc w tabeli przy jednakowej ilości punktowej. O wyższej lokacie decyduje lepszy bilans bramkowy, większa liczba strzelonych bramek a dopiero później mecz bezpośredni.  Na obecną chwilę bilans bramkowy przemawia za Moniką Bus ,ale np. dwie wysokie porażki mogą odwrócić sytuacje o 180 stopni.