Strona klubowa

Aktualności

2 kolejka (2 runda) - wyniki

• autor: orlik2011, 2018-05-22 22:31

W grupie zielonej Ratownicy dzielą się punktami z Suchym Tynkiem a Vitrum o jedną bramkę lepszy jest od Pazurów a w  grupie niebieskiej hokejowy remis Moniki Bus z APRODEm, oraz kolejne punkty Samych Swoich i PCOW Markov. Kolejny zawodnik znalazł się w klubie100 strzelając we wtorkowy wieczór swoją setną bramkę w rozgrywkach SALF.

Konrad Niszczota (fioletowa koszulka) w walce wręcz z Maciejem Nowakowskim

POGOTOWIE RAT.      3 (1)

SUCHY TYNK             3 (2)

Bramki: 1-0 Jb.Buczek (karny) 1, 1-1 Kosiorowski 7, 1-2 Strażan 18, 1-3 Strażan 26, 2-3 J.Buczek 31, 3-3 Zipser 32

Pogotowie Rat.: M.Buczek - J.Buczek, Jb.Buczek, Kumik, Tuzim, Krawczyk, Zipser

Suchy Tynk: Nosal - Witas, Kosiorowski, Gajewski, Rychlak, Jargiło, Strażan, Jabłoński, Szuba, Doliński

Po szybkim strzelonym rzucie karnym przez Jakuba Buczka wydawało się ,że ratownicy pójdą za ciosem i szybko odbiorą rywalowi ochotę walki o korzystny wynik. Nic takiego się nie stało i po 20 minutach na przerwę to Suchy Tynk schodził prowadząc 2-1. W drugiej połowie drugą bramkę strzelił grający tym razem "w polu" dotychczasowy bramkarz - Tomek Strażan i mała niespodzianka "wisiała" w powietrzu. W 31 minucie kapitan Pogotowia Ratunkowego, Jacek Buczek strzelając kontaktową bramkę tak mocno zmobilizował drużynę do walki, że minutę później Kuba Zipser pokonał Jacka Nosala i wyrównał straty. Do końca obie drużyny próbowały przechylić losy pojedynku na swoją stronę, jednak wynik ustalony w 32 minucie nie uległ zmianie i obie ekipy dopisały do swojego konta po 1 punkcie.

Tym razem Cześka Szubę (Suchy Tynk) bardziej było słychać niż widać pod bramką przeciwnika

Tomek Tuzim (Pogotowie Ratunkowe) w walce z Damianem Witasem

Tomek Strażan tym razem zawstydził swoich napastników strzelając dwie bramki

MAGICZNE PAZURY    1 (0)

VITRUM TEAM             2 (2)

Bramki: 0-1 Bęben 1, 0-2 Bednarczyk 7, 1-2 Soroka 21.

Magiczne Pazury: Gozdalski - K.Muc, Szabla, Nowakowski, Olszowy, Soroka, Garbacz

Vitrum Team: Szafraniec - Niszczota, Marchut, Żołopa, Bednarczyk ,Bęben

W pojedynku osłabionych kadrowo drużyn więcej szans dawano Pazurom, jednak rzeczywistość szybko okazała się inna i po kilku minutach Vitrum prowadził już dwoma bramkami. Po szybkim otwarciu Łukasza Bębna  w 7 minucie Macieja Gozdalskiego po raz drugi pokonał Tomasz Bednarczyk. Po zmianie stron natychmiastowa kontaktowa bramka Waldka Soroki zapowiadała duże emocję, których się jednak nie doczekaliśmy. Więcej okazji bramkowych stwarzali sobie "fioletowi" jednak w bramce Pazurów cuda wyprawiał Maciek Gozdalski, zaliczając kolejny bardzo dobry mecz w tej edycji. Jego vis a vis również doskonale wywiązywał się ze swoich obowiązków i wynik ustalony tuz po przerwie okazał się końcowym.

Maciek Gozdalski (Magiczne Pazury) prawdopodobnie jeden z najlepszych bramkarzy 7 edycji

Andrzej Marchut (Vitrum Team) w skuteczny sposób rozbijał wiele ataków rywala

Bartek Szabla (z piłką) również nie miał pomysłu jak ograć defensywę Vitrum

MONIKA BUS     8 (6)

APROD              8 (2)

Bramki: 1-0 Telka 1, 2-0 Krasoń 6, 3-0 Herdzik 10, 3-1 Kasak 11, 4-1 Herdzik 12, 4-2 Partya 13, 5-2 Krasoń 14, 6-2 Telka 17, 6-3 Kasak 21, 6-4 Partyka 30, 7-4 Ogonowski 34, 7-5 Kasak 35, 8-5 Telka 35, 8-6 Ziemiańśki 36, 8-7 Ziemiański 36, 8-8 Partyka 40

MONIKA BUS: Malon - Krasoń, Róg, Polowski, Herdzik, Ogonowski, Stajniak, Chmiel, Dudziak, Telka

APROD: Tracz - Paterek, Sławek, Ziemiański, Skiba, Słowik, Jurecki, Kasak, Partyka

Debiutujący w drużynie APROD nowy bramkarz Daniel Tracz szybko przekonał się jak wygląda "orlikowa" rzeczywistość i po 20 minutach Monika prowadziła aż 6-2. Po przerwie dwukrotny tryumfator turniejów SALF wziął się do roboty i zaczął odrabiać straty. Damian Kasak wraz z Michałem Partyką wsparci Bartkiem Ziemiańskim na 4 minuty przed końcem złapali kontakt z rywalem przegrywając już tylko 7-8. W ostatniej akcji celny strzał oddał Michał Partyka i oba zespoły podzieliły się punktami. Najlepszy strzelec Moniki Bus, Tomasz Telka zakończył spotkanie z hat-trickiem co daje mu na obecną chwilę pozycje lidera w klasyfikacji strzelców.

Tomasz Telka (zielony znacznik) przez niemal całe spotkanie miał ciężką przeprawę z m.in Konradem Sławkiem

Bartek Ziemiański (APROD) swoje dwie bramki strzelił w ciągu jednej minuty.

ARGO-TECH    5 (3)

SAMI SWOI      7 (3)

Bramki: 1-0 Pintal 6, 2-0 Sudoł 7, 2-1 Kusiński 12, 2-2 Chramęga 13, 2-3 Chramęga 17, 3-3 Woźny 20, 4-3 Socha 22, 4-4 Sroka 27, 4-5 Kusiński 31, 4-6 Rędzio 35, 4-7 Chramęga 38, 5-7 Sudoł 40

Argo-Tech: Jachura - W.Brud, Stępiniowski, T.Brud, Pintal , Woźny , Socha , Sudoł

Sami Swoi: Bogusz - Weber, Duma, Adamski, Pikor, Szelest, Jarosz, Rędzio,  Kusiński, Chramęga Sroka

Co znaczy mieć solidnego bramkarza i odpowiednią liczbę zawodników zaczyna przekonywać się drużyna Samych Swoich, która po kolejnym dobrym meczu pokonała silny Argo-Tech 7-5. Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla Argo i po trafieniach Grześka Pintala oraz Rafała Sudoła szybko prowadzili 2-0. Stracone bramki nie podcięły jednak skrzydeł rywalowi i po kolejnych 10 minutach gry Sami Swoi prowadzili już 3-2. Równo z końcowym gwizdkiem sędziego oznajmującego koniec pierwszej połowy bramkę strzelił Tomek Woźny pokonując zza pola karnego ładnym strzałem Krzysztofa Bogusza. Szalę zwycięstwa na swoją korzyść gracze Samych Swoich przechylili po pół godzinie gry, kiedy to Łukasz Kusiński, Rafał Redzio i Tomasz Chramęga nie dali szans Michałowi Jachurze przesądzając ostatecznie o zwycięstwie swojego teamu . W ostatniej minucie rozmiary porażki zmniejszył Rafał Sudoł wykorzystując znakomitą asystę ... Wojtka Dumy.

Warto nadmienić ,że odwiedził nas i obserwował spotkanie Poseł na Sejm RP - Rafał Weber.

Mateusz Adamski (Sami Swoi) jego asysty znacznie ułatwiają kolegom z drużyny zdobywanie bramek.

Rafał Sudoł (Argo-Tech) dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Tomasz Chramęga (Sami Swoi) co nie dotknie to wpada do bramki. Mecz zakończył  z trzema trafieniami.

PCOW MAROV      6 (2)

FORD MHM          3 (1)

Bramki: 1-0 G.Młynarski 12, 2-0 Kurkiewicz 14, 2-1 Kaczmarczyk 15, 2-2 Kaczmarczyk 25, 3-2 P.Młynarski 28, 3-3 Hawrylak 31, 4-3 Ł.Bajgierowicz 35, 5-3 Ł.Bajgierowicz 37, 6-3 Kurkiewicz 38

PCOW: Marczak - Bąk, W.Bajgierowicz, A.Bajgierowicz, P.Młynarski, G.Młynarski, Kurkiewicz, Szado, Ł.Bajgierowicz

Ford MHM: Grzesiuk - Rusak, Drozd, Rybicki, Haliniak, Hawrylak, Stec, Tokarski, Sobiło , Kaczmarczyk

Deser wtorkowego "grania" posmakował wszystkim obserwatorom tego spotkania. Była walka, szybkie akcje i ładne gole a o wyniku tego wyrównanego meczu zadecydował jeden indywidualny błąd zawodnika Forda, który bezlitośnie wykorzystała drużyna PCOW. Mecz w 12 minucie otworzył Grzesiek Młynarski a chwilę później wynik podwyższył przy dużym współudziale Wojtka Grzesiuka, Dominik Kurkiewicz. Kilka sekund po stracie bramki Paweł Kaczmarczyk po sprytnie wykonanym rzucie wolnym z własnej połowy, znalazł się sam przed Sewerynem Marczakiem i zmniejszył stratę do jednej bramki. Po zmianie stron ponownie Kaczmarczyk pokonał bramkarza i stan rywalizacji został wyrównany. Po 30 minutach nadal wynik był remisowy a na bramkę Pawła Młynarskiego szybko odpowiedział Krzysiek Hawrylak. Gdy mecz zmierzał ku końcowi Piotrek Sobiło w niezrozumiały dla wielu sposób osłabił swój zespół otrzymując żółtą kartkę za ... "zbyt głośne obliczanie odległości zawodnika broniącego przy wykopywaniu autu". Sytuacje tą, grając w przewadze jednego zawodnika znakomicie wykorzystał Łukasz Bajgierowicz , który dwukrotnie umieścił piłkę w siatce odbierając tym samym Fordowi chęć walki o korzystny rezultat. Wynik ustalił Kurkiewicz i po zwycięskim spotkaniu PCOW samodzielnie objęło prowadzenie w grupie niebieskiej.

Łukasz Bajgierowicz w dzisiejszym spotkaniu strzelił swoją 100 bramkę dołączając tym samym do klubu100. GRATULUJEMY !!!

Łukasz w kolejnym ataku na bramkę rywala po kolejne 100 trafień !