5 kolejka - rozkład jazdy

• autor: orlik2011, 2018-10-10 21:41

Przed nami 5 kolejka , w której czekają nas wielkie emocje. Na początek zagrają drużyny, którym ....nie idzie. Jeszcze 2 tygodnie temu faworyt byłby tu oczywisty ale teraz? Kwadrans przed 19 rywalizacje rozpocznie lider z vice-liderem czyli Monika Bus kontra Biuro Plus. Jaki wynik obstawiacie ?:) O 19:30 kolejna dawka emocji - Argo-Tech sprawdzi formę APRODu i.... wcale nie jest bez szans w tej rywalizacji a na koniec PCOW Markov spróbuje rozpracować Przystań i podreperować konto bramkowe. Czy będzie to łatwa dla nich potyczka? Na wszystkie te pytania odpowiedź uzyskamy już w piątek. Zapraszamy od godz. 18:00.

Zapraszamy również tych, którzy z różnych względów nie będą mogli bezpośrednio obserwować rywalizacji do skorzystania z zakładki LIVE  i śledzenia wyników spotkań .

5 kolejka

piątek (12.10)